.

Івано-франківський футзальний клуб "Ураган" переміг херсонський "Продексім" з рахунком 3:2. Матч відбувся 9 травня у Херсоні. Це був другий поєдинок між командами у фінальній серії Екстра-ліги, пише Суспільне Карпати.

На четвертій хвилині матчу рахунок відкрили господарі. Із кутового подав Михайло Зварич – капітан команди Віталій Скорий головою забив м’яч у сітку воріт. Наприкінці першого тайму херсонці подвоїли перевагу. Дмитро Сорокін перехопив м’яч у франківців і завдав удару у ближній кут воріт – 2:0.

"Ураган" - "Продексім" 3:2. Франківські футзалісти – за крок від чемпіонства в Україні.

У другому таймі "Ураган" атакував ворота херсонців. На 15-й хвилині франківці заробили штрафний удар. Ярослав Лебідь прямим ударом реалізував його – 2:1.

А ще за три хвилини "дракони" зрівняли рахунок – відзначився Артем Фаренюк.

На останній хвилині зустрічі "Ураган" заробив кутовий удар. Після передачі з кута поля, Артем Фаренюк головою забив м’яч у ворота – 2:3. Врешті франківська команда здобула перемогу.

Наступний поєдинок фінальної серії команди зіграють у Франківську 17 травня. Якщо "Ураган" переможе втретє, то стане чемпіоном України з футзалу.

Нагадаємо, 8 травня у першому матчі теж перемогли франківці.