Франківський "Ураган" пройшов до фіналу Екстра-ліги України з футзалу

Франківський "Ураган" пройшов до фіналу Екстра-ліги України з футзалу ФК Ураган

Івано-франківський футзальний клуб "Ураган" переміг київський "ХІТ" та вийшов до фіналу Екстра-ліги України. Четвертий матч півфінальної серії зіграли сьогодні у столиці, пише Суспільне Карпати.

У попередніх поєдинках двічі перемагали франківці та один раз – кияни. Перемога у сьогоднішньому матчі забезпечувала "драконам" вихід до фіналу.

У першому таймі команди голів не забивали. Відкрили рахунок франківці у другій половині зустрічі – голом відзначився Ярослав Лебідь. "ХІТ" відповів за сім хвилин. Кияни розіграли комбінацію, результативного удару завдав Євген Жук.

Далі були два екстра-тайми та серія пенальті. Голкіпер "Урагану" Володимир Кардаш зумів відбити один удар суперника, в той час як кияни пропустили усі – 5:4.

Франківський "Ураган" пройшов до фіналу Екстра-ліги України з футзалуФК Ураган

Із загальним рахунком 3:1 у серії матчів між командами "Ураган" проходить до фіналу. Там зустрінеться із херсонським "Продексімом".