На Тернопільщині проводять теренову гру "Гурби-Антонівці"

На Тернопільщині проводять теренову гру "Гурби-Антонівці"

На Тернопільщині проводять теренову гру "Гурби-Антонівці" Суспільне Тернопіль

60 годин у лісі та без сну проведуть учасники теренової гри Гурби-Антонівці. Захід розпочався сьогодні на Шумщині. Зі всіх областей приїхали 250 учасників, які розділилися на три команди.

Учасників розділили на дві команди: леви та вовки. Від кожної по 20 людей. З них усі - приїхали в Гурби вперше. Завдання – зняти пов'язку в суперника.

У показовому бою перемагає команда левів. У ній змагалася Катерина Корпало. Дівчина каже, приїхала зі Стрия:

"Враження якісь неочікувані, тому що було страшно йти, але як побачиш цей командний дух, стає набагато краще і довіряєш своїм побратимам. Ми почали той бій з перемогою і я думаю, що так і закінчимо".

На Тернопільщині проводять теренову гру "Гурби-Антонівці"Суспільне Тернопіль

Катерина Корпало

Не вдалося зняти пов’язку в суперниці Наталії Кравець з команди Вовків. На гру дівчина приїхала з Тернополя.

"Стараєшся триматися до останнього, але вже в кінці, коли на тебе всі нападають, трохи важко, але дуже класно, дуже на емоціях. Боляче не було, лише пісок попадав трохи в очі, в рот", – каже Кравець.

На Тернопільщині проводять теренову гру "Гурби-Антонівці"Суспільне Тернопіль

Наталія Кравець

Загалом гра триватиме майже три доби, розповідає Степан Пелипишин. Він на гру приїхав вдруге. Змагатиметься в команді левів. Хлопець зі Львівщини.

"Гра потребує деякої фізичної підготовки, тому брав участь в челенджі «Біжу на Гурби». Загалом якоїсь особливої підготовки не було, тільки трохи бігав. Дуже добре, якщо є навички в орієнтуванні на місцевості, оскільки в динаміці гри потрібно переміщатися", – каже Пелипишин.

На Тернопільщині проводять теренову гру "Гурби-Антонівці"Суспільне Тернопіль

Степан Пелипишин

Вдруге на Гурби Антонівці зі Львівщини приїхала Анна Лабай. Дівчина показує, що взяла з собою:

"Основне – це спальник, каремат. Їжа, термоодяг, змінне взуття. Деколи ми можемо ставити важкі рюкзаки десь на точці, брати маленькі рюкзаки і з ними бігати, щоб було набагато легше".

На Тернопільщині проводять теренову гру "Гурби-Антонівці"Суспільне Тернопіль

Анна Лабай

У команді Вовків цьогоріч змагатиметься Станіслав Луців. Хлопець живе в Києві.

"Не треба боятися, всі люди повертаються живі, здорові. Побажаю всім не напихати свій наплічник, бо потім це все доводиться носити з собою. Тому раціонально все продумайте, що вам потрібно, а що ні", – каже Луців.

Окрім команди Левів і Вовків, у яких по 100 осіб, у грі також беруть участь диверсанти, каже голова громадської організації "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" Сергій Репік:

"Нас 20 осіб, коли в команд по 100 учасників. Кількість умовних життів диверсанта необмежена, а всі інші мають всього 5. Тому диверсанти ніколи не бояться йти в бій, бо якщо вони втрачають життя, вони його зразу поновлюють і фактично нічим не жертвують. Так само диверсанти не беруть участь в боротьбі за бали, за перемогу. Наш функціонал – це зібрати тут людей, котрі мають вже великий досвід в грі, котрі знають різні тактичні моменти, знають ліс, знають, як підходити до того, щоб побудувати гру таким чином, щоб вона була цікавою".

За словами голови організаційного комітету гри Василя Панькевича, цьогоріч у змаганнях беруть участь вдвічі більше людей, ніж торік, оскільки тоді були жорсткіші карантинні обмеження.

На Тернопільщині проводять теренову груСуспільне Тернопіль

На Тернопільщині проводять теренову гру

Найбільшу в Україні теренову спортивно-патріотичну гру щороку влаштовують поблизу урочища Гурби, на місці найбільшого бою УПА проти НКВС. Цей бій тривав з 21 по 25 квітня 1944 року. Цьогоріч "Гурби – Антонівці" проводять вдев’ятнадцяте. Організатори заходу - Міністерство молоді і спорту України та Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Цьогоріч, каже Василь Панькевич, планують написати гімн гри «Гурби-Антонівці», який виконуватимсуть під час відкриття змагань.

На Тернопільщині проводять теренову груСуспільне Тернопіль

На Тернопільщині проводять теренову гру

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди