Яхтсмени з Одещини завоювали 5 медалей на всеукраїнських змаганнях

Яхтсмени з Одещини завоювали 5 медалей на всеукраїнських змаганнях Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Спортсмени з Одеської області завоювали три золоті медалі в класі "Оптиміст" на всеукраїнських змаганнях з вітрильного спорту серед юнаків та дівчат, які проходили у місті Бердянськ. Про таке повідомили в пресслужбі відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Там розповіли, що на "Кубку Азовського моря" вихованці обласної ДЮСШ з вітрильного спорту вибороли всі призові місця в загальному заліку серед юнаків. Зокрема перше місце посів Святослав Мадоніч, який переміг в 6-ти з 10-ти гонок.

"Срібло" завоював Данило Михайличенко, який був кращим у трьох гонках. Бронзову нагороду виборов Дмитро Карабаджак, а четверте місце посів Ілля Бухоненко.

Яхтсмени з Одещини завоювали 5 медалей на всеукраїнських змаганняхПресслужба відділення НОК України в Одеській області

Крім того чемпіонкою серед дівчат стала Аліна Шаповалова, яка перемогла в одній з гонок. А чемпіоном у молодшій заліковій групі став Дмитро Райтаровський.

У пресслужбі додали, що в змаганнях взяли участь 66 спортсменів, а класифікація визначалася за підсумком 10-ти гонок (без врахування найгіршого результату) в 6-ти категоріях серед юнаків і дівчат.