Бродвейські театри можуть знову відкритися у вересні

Бродвейські театри можуть знову відкритися у вересні

Бродвейські театри можуть знову відкритися у вересні

Бродвейські театри можуть знову відкритися 14 вересня і їм буде дозволено визначати власні вимоги до театралів. Наприклад, вони самі мають вирішити, чи повинні люди для відвідування шоу доводити, що були вакциновані. Про це у Twitter написав губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо.

"Бродвейські вистави будуть готові до відкриття 14 вересня на 100%. Із завтрашнього дня квитки надійдуть в продаж. Бродвей є визначною частиною ідентичності та економіки штату, тому ми в захваті, що театральні завіси знову підіймуться", – написав він.

Продаж квитків дозволить театрам оцінити глядацький інтерес до відкриття сцен, сказав Роберт Мугіка, директор з бюджету адміністрації Куомо.

"Equity Association", національна профспілка, що представляє понад 51 тисячу театральних акторів і режисерів, заявив: "Ця новина означає, що театральна спільнота ще на крок ближча до безпечного відкриття Бродвею".

"Ми зберігаємо обережний оптимізм щодо здатності Бродвею відновити виступи цієї осені та раді, що глядачі можуть знову почати купувати квитки", – заявила Шарлотта Сен-Мартен, президент Бродвейській театральної ліги.

Усі театри на Бродвеї закрилися ще 12 березня 2020 року. Були скасовані всі вистави, зокрема 16 прем'єр.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше