Ломако розповів, коли у Чернігові запрацюють ТРЦ, а старшокласники повернуться до шкіл

Ломако розповів, коли у Чернігові запрацюють ТРЦ, а старшокласники повернуться до шкіл

Ломако розповів, коли у Чернігові запрацюють ТРЦ, а старшокласники повернуться до шкіл
ФОТО: Новий Чернігів

У Чернігові вже від завтра, 6 травня, знімуть більшість обмежень, встановлених для «червоної» карантинної зони. Про це у коментарі Суспільному сказав секретар Чернігівської міськради Олександр Ломако.

З його слів, нині відбувається засідання міської комісії з ТЕБ та НС, де вирішуються питання щодо зняття обмежень з малого бізнесу та закладів громадського харчування. Також це стосується роботи ТРЦ та спортзалів.

«Дивіться, буквально зараз відбувається засідання міської комісії, і всі обмеження «червоної» зони, які поширюються на місто Чернігів, ми все знімемо, все знімемо окрім транспорта і шкіл. Все інше ми плануємо з завтрашнього дня вже запустити», - сказав Ломако.

Також він додав, що питання скасування режиму спецперевезень у транспорті розглядатимуть на засіданні виконкому 6 травня. Як тільки його ухвалять, громадський транспорт працюватиме у звичайному режимі. Учні 5-11 класів можуть повернутися до навчання у школах вже з 11 травня.

«Щодо шкіл та 5-11 класу, рішення ще не прийнято, ми тільки отримали інформацію про перехід до «помаранчевої» зони, тому, чи встигнемо ми на цьому тижні, а, можливо, наступного тижня 5-11 класи підуть на навчання», - повідомив Олександр Ломако.

Нагадаємо, сьогодні, 5 травня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення про перехід Чернігівської області до «помаранчевої» зони карантину вже з 00 години 00 хвилин 06 травня 2021 року.

Читайте також:

У Чернігові стабілізується ситуація з коронавірусом

На початок