Виробники органічної продукції з Кіровоградщини отримують сертифікати за кордоном

Виробники органічної продукції з Кіровоградщини отримують сертифікати за кордоном

Виробники органічної продукції з Кіровоградщини отримують сертифікати за кордоном Суспільне: Кропивницький

У Кіровоградській області немає жодної лабораторії для перевірки органічної продукції та видачі сертифікатів. Через це виробники отримують сертифікати за кордоном. Вартість сертифікату – від 800 до 1000 євро. Це впливає на ціну органічної продукції і вона не користується попитом в Україні – розповів директор інституту сільського господарства Ігор Семеняка. У Кіровоградській області органічну продукцію виробляють 12 агропідприємств. Суспільне дізнавалось про державну програму підтримки виробників органічної продукції та чим органічна продукція відрізняється від неорганічної.

Директорка обласного департаменту агропромислового розвитку Марія Чорна розповіла, що підприємства, які вирощують органічні зернові на території Кіровоградської області, роблять це на площі 15 тисяч гектарів. З її слів, з квітня 2021 року запрацювала державна програма підтримки виробників органічної продукції: ”Два напрямки підтримки: 5 тисяч гривень – за гектар оброблюваних угідь органічного виробництва і 5 тисяч – за одну голову верха (худоби – ред.) органічного виробництва”.

За словами заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького, на програми державної підтримки виробників органічної продукції 2021 року з держбюджету виділили 50 мільйонів гривень.

Органічні посіви біля Красносілки Кропивницького району

На полі сільгосппідприємства біля села Красносілка Кропивницького району, на площі понад 100 гектарів, восьмий рік вирощують органічну пшеницю – розповів головний агроном підприємства Анатолій Голинський: ”Жодних гербіцидів, пестицидів та мінеральних добрив. Все – виключно на біологічних препаратах. Пшеницю цього року посіяли на 760 гектарах, озимий ячмінь – 145 гектарів, кукурудзи – 660, соняшник – 900 і соя – 360”.

Читайте також: У селі на Кіровоградщині працює єдине в області підприємство, де виробляють органічний мед.

За три метра від посіві органічного соняшника – поле іншого господарства. Перший заступник директора сільгосппідприємства Микола Камишов розповів, що за міжнародними стандартами потрібно витримувати буферну зону – щонайменше 30 метрів, якщо ”сусіди” використовують заборонені в органічному виробництві препарати. Це впливає на органічні посіви: ”Минулого року ухвалили закон про органічне виробництво у сільському господарстві, але на сьогодні реального регулювання таких питань досі не існує. І ми вимушені будемо, коли виросте цей соняшник, ці 30 метрів вибирати жатками комбайна і зберігати цю продукцію в іншому місці, щоб вона не змішувалася з основною продукцією”.

На складі підприємства може зберігатися до тисячі тонн продукції. На момент зйомки там знаходилося 200 тонн органічного соняшника і 25 тонн органічної сої.

Виробники органічної продукції з Кіровоградщини отримують сертифікати за кордономСуспільне: Кропивницький

За словами Миколи Камишова, ціна органічного соняшника – 24 тисячі гривень за тонну, сої – понад 21 тисяча гривень за тонну. Це на 20% більше, ніж закупівельна ціна неорганічної продукції: ”90% продукції реалізуємо за кордон. Це Німеччина, Франція, Італія, Нідерланди, Південна Корея. На жаль, в Україні ми продаємо менше четвертої частини продукції. В основному, це соняшник, який йде на переробку”.

Микола Камишов показав сертифікати на виробництво органічних зернових культур. Розповів, що в Україні такі сертифікати не видають. Причина – відсутність відповідної бази для того, щоб вивчити, наскільки підприємство готове до вирощування органічної продукції: ”Ми користуємося послугами інших лабораторій. В нашому випадку – лабораторії німецькі, знаходяться у Берліні. Сертифікат видають на рік. Інспекційна компанія вивчає умови вирощування органічної продукції і видає такий сертифікат”.

Олександр Камишов додав, що є бажання продавати органічну продукцію в Україні. Вважає, що державна програма підтримки мотивує до цього.

Що відомо

За словами Ігоря Семеняки, щоб займатися виробництвом органічної продукції, треба від 2 до 3 років готувати землю під посіви зернових культур: для однорічних культур достатньо 24 місяців підготовки, для багаторічних – 36 місяців. Не можна застосовувати засоби хімізації, застосовувати необхідно засоби виключно природного походження: ”Навіть висівати культури треба насінням, яке сертифіковане як органічне насіння. Якщо, наприклад, хтось сьогодні вирішив, що він буде займатися органічною продукцією, і думає, що він на ринок повезе органічну продукцію, цього не відбудеться однозначно. Повинні пройти роки”.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди