Паперові книжки купують краще за електронні — дослідження

Паперові книжки купують краще за електронні — дослідження

Паперові книжки купують краще за електронні — дослідження

Паперові книжки досі купують краще за електронні. Ця тенденція лише посилилася під час епідемії коронавірусу. Про це свідчать результати дослідження Statista's Advertising & Media Outlook.

У більшості країн світу читачі все ще віддають перевагу паперовим книгам.

"Наприклад, у США, у порівнянні з іншими країнами електронні книги дуже популярні. Але у 2020 році лише 23 відсотків населення придбали електронну книгу, інші 45 відсотків обрали друковану", — каже дослідник Фелікс Ріхтер.

Трохи менший розрив спостерігається в Азії, де традиційно великий відсоток людей читає зі своїх гаджетів. Так, минулого року 24 відсотки респондентів придбали електронну книгу, а паперову — лише 32.

Паперові книжки купують краще за електронні — дослідження

За словами дослідника, як завзятий читач, письменник та технофіл він кожного разу очікує, що відсоток електронних книжок буде вищим, але цього досі не сталося.

"З усім тим, приємно знати, що ми досі читаємо", — підсумовує Ріхтер.

Що відомо

На думку видання The Guardian та опитаних ним експертів, повсюдне поширення соцмереж і тривалий карантин зробили обкладинку головним інструментом просування книги на світовому ринку.

Книжкові магазини були змушені перейти на онлайн-режим роботи, тому читачам довелося піти проти старого правила: "не суди про книгу по обкладинці".

Читайте також

Хто такі літературні скаути, або Як в Україні читають книжки за гроші

Дівчата-тіктокерки запустили тренд #BookTok, що призвело до зростання книжкових продажів

Міжнародний день Гаррі Поттера: що він значить та як його відзначають фанати

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше