Негативний тест і "сортування" через додаток. На "Євробачення 2021" допустять до 3500 глядачів

Негативний тест і "сортування" через додаток. На "Євробачення 2021" допустять до 3500 глядачів

Негативний тест і "сортування" через додаток. На "Євробачення 2021" допустять до 3500 глядачів Eurovision

Уряд Нідерландів підтвердив, що на конкурсі "Євробачення 2021" у Роттердамі можуть бути присутніми до 3,5 тисяч глядачів за дотримання умов, що забезпечують здоров'я та безпеку вболівальників, преси та учасників.

Про це йдеться на офіційному сайтів організаторів фестивалю.

"Максимум 3500 особам буде дозволено бути присутніми на арені Ахой, що становить приблизно 20% від її потужності. Квитки доступні лише для тих, хто успішно придбав квитки на шоу 2020 року — загальнодоступних продажів не буде", — йдеться у повідомленні.

Очікується, що всі відвідувачі конкурсу дотримуватимуться протоколу обмежень, встановлених урядом Нідерландів, зокрема:

  • усі відвідувачі повинні пред'явити негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не пізніше як за 24 годин до події;
  • глядачів просять пройти безкоштовний повторний тест через п’ять днів після проведення заходу;
  • перед виходом на конкурс до відвідувачів застосовуватися "сортування" за симптомами через спеціальний додаток — хто матиме симптоми хвороби, того проситимуть залишатися вдома;
  • аудиторія буде виключно сидячою, що обмежить кількість контактів;
  • також відвідувачів просять прибувати та відбувати на конкурс відповідно до часових інтервалів;
  • відвідувачі повинні носити маску.
Читайте також: У ЄМС пояснили, чому Білорусь не допустили на Євробачення

Дозвіл на присутність глядачів привітав виконавчий керівник конкурсу "Євробачення" Мартін Остердал: "Ми раді, що нідерландська влада дозволила нам допустити глядачів на три живих шоу та шість генеральних репетицій у Роттердамі, з огляду на поточні обставини".

Організатори конкурсу додають, що на конкурсі у Роттердамі не очікують на велику кількість глядачів з-поза меж ЄС та ЄАВТЄвропейська асоціація вільної торгівлі (ЄАВТ) є зоною вільної торгівлі, яка об'єднує митні території чотирьох європейських країн, які не вступили до Європейського Союзу, зокрема, Республіки Ісландія, Князівства Ліхтенштейн, Королівства Норвегії та Швейцарської Конфедерації. Зона вільної торгівлі забезпечує країнам-членам режим вільної торгівлі товарами та послугами, а також гарантує вільний рух капіталів та фізичних осіб., а у разі їх приїзду — їх можуть все-таки відправити на карантин.

Що відомо

  • 2 квітня стало відомо, що на "Євробачення 2021" дозволили пустити 3500 глядачів — їм доведеться зробити тест.
  • "Євробачення 2021" відбудеться 18-22 травня в Роттердамі. Нідерланди отримали право приводити конкурс після перемоги представника своєї країни Дункана Лоуренса в 2019 році.
  • Раніше визначили, в якому порядку будуть виступати учасники. Представники України — гурт Go_A — вийдуть на сцену у першому півфіналі конкурсу 18 травня. Порядковий номер їх виступу — 15.
  • 9 березня Go_A презентували кліп на оновлену пісню "SHUM". Журі у складі Джамали, Євгена Філатова, Руслана Квінти, Ярослава Лодигіна та Дмитра Хоркіна одноголосно обрало її з трьох запропонованих гуртом пісень.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше