Хлопець з Хмельниччини став наймолодшим чемпіоном України в історії більярдного спорту Фото: ХОДА

Шепетівчанин, 12-річний Михайло Ларков став наймолодшим переможцем чемпіонату України в історії більярдного спорту серед чоловіків. Про це повідомляє пресслужба спортивного комітету України.

Чемпіонат України з більярдного спорту серед чоловіків та жінок "Динамічна піраміда" проходив у Києві. У змаганнях брали участь 45 спортсменів з 11-ти регіонів країни.

У півфіналі з результатом 5:2 Михайло Ларков обіграв заслуженого майстра спорту Ярослава Тарновецького. У фіналі Михайло здобув перемогу над майстром спорту міжнародного класу Богданом Рибалко.

"В юному віці проста зацікавленість більярдом переросла у професійне заняття цим видом спорту. І вже у 10 років Михайло Ларков став Чемпіоном Хмельницької області з більярду серед чоловіків. Буквально місяць назад Михайло Ларков здобув титул Чемпіона серед юніорів. Наразі ж він наймолодший переможець Чемпіонату України з більярдного спорту серед чоловіків", - кажуть у комітеті.