Одеські плавці завоювали 6 медалей на міжнародному турнірі

Одеські плавці завоювали 6 медалей на міжнародному турнірі Фото: НОК

Спортсмени з Одеси завоювали шість медалей на міжнародних змаганнях з плавання "Multinations Youth Swimming Meet-2021", що відбулися в Броварах. Про таке повідомили у пресслужбі НОК в Одеській області.

Там розповіли, що призерами міжнародного турніру стали Олексій Грабаров та Катерина Караніколова. 16-річний плавець Грабаров завоював три срібні медалі на дистанціях 200 і 400 метрів комплексом, а також в естафеті на дистанції 200 метрів вільним стилем.

На обох відрізках одеський спортсмен лідирував, проте у фіналі поступився плавцю з Туреччини. Відставання від переможця у першому змаганні – 0,38 секунди, у другому – 3,11 секунди.

15-річна плавчиня Катерина Караніколова завоювала дві срібні медалі та одну бронзову. "Срібло" спортсменка виборола у змаганні на дистанції 100 метрів на спині та у комбінованій естафеті на 100 метрів. На дистанції 200 метрів Караніколова фінішувала третьою.

Одеські плавці завоювали 6 медалей на міжнародному турніріФото: НОК

Катерина Караніколова

У НОК наголосили, що Катерина Караніколова на турнірі в Броварах перевершила два особисті рекорди. А саме на стометрівці на спині – 1.06,83, та на дистанції 200 метрів –2.25,33.