Одеські боксери завоювали "золото" й "срібло" на змаганнях в Болгарії та Чорногорії Фото: Національний олімпійський комітет

Одеський боксер Цотне Рогава став срібним призером міжнародного турніру вищої категорії "Странджа-2021" в Болгарії. А боксер з села Андріївка Юрій Захарєєв став переможцем молодіжного турніру "Адріатична перлина" в Чорногорії. Про таке розповіли у пресслужбі Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

У перших двох поєдинках Цотне Рогава за одноголосним рішенням суддів переміг своїх суперників з Казахстану та Туреччини. У наступній зустрічі одеський боксер здобув перемогу над опонентом з Болгарії вже на 16-й секунді поєдинку. Однак у фіналі Рогава поступився спортсмену з Узбекистану Баходиру Жалолову.

Одеські боксери здобули "золото" та "срібло" на міжнародних змаганнях в Болгарії та ЧорногоріїФото: Національний олімпійський комітет

Додамо, змагання "Странджа-2021" – найстаріші в Європі змагання. Цьогорічний турнір став 72 в історії, у ньому взяли участь 129 боксерів із 30 країн.

20-річний боксер з Білгород-Дністровського району Одеської області Юрій Захарєєв на молодіжному турнірі "Адріатична перлина" одностайним рішенням переміг фінського, а також двох узбецьких боксерів в категорії "до 69 кг". У фіналі спортсмен здолав молдовського боксера Владислава Гудзі.

Додамо, Юрій Захарєєв – дворазовий чемпіон Європи серед молоді.