Одеські спортсменки завоювали "золото" на чемпіонаті України зі стрибків на батуті Фото: НОК

Одеські спортсмени завоювали дві золоті медалі на чемпіонаті України зі стрибків на батуті, що відбувся у Харкові. Про таке повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету Одеської області.

Там розповіли, що чемпіонкою в індивідуальному турнірі стала Софія Аларова. Спортсменка набрала 52,08 балів та випередила свою одноклубницю, отримавши вищі оцінки за техніку виконання стрибків.

Одеські спортсменки завоювали "золото" на чемпіонаті України зі стрибків на батутіФото НОК

Ще одне "золото" виборола збірна Одеської області у груповому турнірі. У складі команди виступали Софія Аларова, Катерина Кулешова, Надія Лобач i Вероніка П’ятакова. У фіналі спортсменки набрали 160,66 балів.

Одеські спортсменки завоювали "золото" на чемпіонаті України зі стрибків на батутіФото: НОК

Додамо, у змаганнях взяли участь спортсмени з 5 областей України. Усього – 68 учасників.