Одеські фігуристи завоювали 13 медалей на всеукраїнських змаганнях

Одеські фігуристи завоювали 13 медалей на всеукраїнських змаганнях Фото: НОК

Спортсмени з Одеси завоювали 13 медалей, чотири з яких – золоті, на всеукраїнських змаганнях з фігурного катання, що відбулися в Києві. Про таке повідомили у пресслужбі НОК Одеської області.

Там розповіли, що на Всеукраїнських змаганнях юних фігуристів одеські спортсмени завоювали чотири медалі: одну золоту, одну срібну та дві бронзові. Чемпіоном став Ратмір Кравченко, він набрав 33,43 бали. У пресслужбі зазначили, що Ратмір виграв усі сім етапів змагань 2020-2021 років, у яких брав участь.

Одеські фігуристи завоювали 13 медалей на всеукраїнських змаганняхФото: НОК

Ратмір Кравченко

Срібну медаль завоювала Ксенія Касперевич – 38,61 бали, "бронзу" – Данило Мороз та Павло Думбров.

На змаганні з фігурного катання серед юнаків та дівчат чемпіонкою стала Анастасія Васильченко. Усього спортсменка набрала 103,84 бали за виступи у короткій та довільній програмах. У фіналі фігуристка з Одещини випередила спортсменку з Харкова на більше, ніж 15 балів, наголосили у НОК.

У парному танцювальному змаганні срібну медаль вибороли Ірина Підгайна та Роман Драган – 100,11 балів.

На юнацькому чемпіонаті України фігуристи з Одеси завоювали сім медалей: дві золоті, дві срібні та три бронзові. "Золото" завоювали Михайло Іванченко та танцювальна пара Тетяни Белодонової й Костянтина Притули. Іванченко набрав 43,26 бали, а Белодонова та Притула – 67,82 бали.

Одеські фігуристи завоювали 13 медалей на всеукраїнських змаганняхФото: Dmitriy Putintsev

"Срібло" у змаганні серед танцювальних пар вибороли Віра Фаградова та Олександр Капришанський. Вони програли переможцям всього 0,3 бала, зазначили в НОК. Срібною призеркою чемпіонату України також стала Олена Хорсуненко – 42,27 бали.

Бронзовими призерами стали: пара Єлизавети Семьонової та Івана Качура, Ніколь Калугіна та Арсеній Осипов. Зазначимо, змагання у Києві завершили національний сезон у фігурному катанні.