БК "Хімік" переміг баскетбольний клуб "Тернопіль"

БК "Хімік" переміг баскетбольний клуб "Тернопіль" ФБУ

БК "Хімік" із Южного переміг вдома БК "Тернопіль" із рахунком 97:83. Про це повідомив головний тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, це 38 поєдинок його команди в цьому сезоні Суперліги.

У першому періоді перемогу здобуває тернопільська команда з рахунком 18:26. Друга чверть завершилась поразкою тернополян із рахунком 33:21. В третьому періоді переміг БК "Хімік" – 22:18. У четвертій чверті переміг БК "Хімік" із Южного – 24:18.

За підсумками зіграних матчів, каже Дмитро Забірченко, баскетбольний клуб "Тернопіль" на четвертому місці в турнірній таблиці. У активі тернополян 24 перемоги та 14 поразок.

БК "Хімік" 25 квітня вдома зіграє проти "Дніпра", а БК "Тернопіль" зіграє 1 травня на виїзді проти "Запоріжжя".