Українські ілюстратори Сарвіра та Майдуков проведуть відкриті онлайн-лекції

Українські ілюстратори Сарвіра та Майдуков проведуть відкриті онлайн-лекції

Українські ілюстратори Сарвіра та Майдуков проведуть відкриті онлайн-лекції

Анна Сарвіра та Сергій Майдуков проведуть онлайн-лекції, які будуть у вільному доступні для користувачів фейсбуку та інстаграму. Онлайн-події відбудуться 23 квітня у рамках проєкту The Kyivite.

О 16:00 розпочнеться зустріч з ілюстраторкою та співзасновницею клубу ілюстраторів Pictoric Анною Сарвірою.

Ілюстраторка поділиться роздумами про хороші та погані проєкти, і чому робити погані проєкти — це іноді навіть добре. Також Анна розкаже про свій не дуже вдалий досвід співпраці з ілюстраторським агентством та важливість потрапити на виставку ілюстрації в Болонью.

Українські ілюстратори Сарвіра та Майдуков проведуть відкриті онлайн-лекції

О 19:00 розпочнеться зустріч з ілюстратором Сергієм Майдуковим. Він розкаже про свою співпрацю з такими брендами та корпораціями, як Google, Adobe, Британська королівська академія танцю, Київський центральний універмаг тощо. Також поділиться досвідом роботи з закордонними журналами та засобами масової інформації, серед яких The New Yorker, The Guardian, The Wall Street Journal, The Financial Times.

Під час онлайн-зустрічей глядачі зможуть поставити питання гостям. Посилання на онлайн-трансляції з'являться на сторінці події у Фейсбуці 23 квітня.

Що відомо

  • Онлайн-зустрічі відбуваються у рамках проєкту The Kyivite, який складається з двох частин. 23 квітня — теоретична частина курсу з відкритими лекціями Анни Сарвіри та Сергія Майдукова. 24-25 квітня — практична частина: Сергій Майдуков проведе майстер-класи з 16-ма художниками та художницями, які пройшли конкурс.
  • Модераторками відкритих лекцій будуть Анастасія Леонова та Катерина Носко, які є співзасновниками видавництва IST Publishing.
  • IST Publishing (ІСТ Паблішин) — незалежне мале видавництво, що спеціалізується на книжках про сучасну культуру та мистецтво.
  • Проєкт реалізується за підтримки Програми ґрантів організації Harald Binder Cultural Enterprises, яка заснована істориком та меценатом Гаральдом Біндером. Діяльність HBCE спрямована на підтримку міждисциплінарних проєктів культури, мистецтва і освіти та сприяє сталому розвитку цих напрямів в Україні.
  • Як книжкова ілюстрація розповідає про погані звички, смерть у відпустці та боротьбу з фортепіано
  • За якими сучасними українськими художниками та художницями варто почати стежити
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше