Одеський боксер Юрій Захарєєв вийшов у фінал чемпіонату світу

Одеський боксер Юрій Захарєєв вийшов у фінал чемпіонату світу Фото: НОК

Спортсмен з села Андріївка Білгород-Дністровського району Одеської області вийшов у фінал молодіжного чемпіонату світу з боксу, що триває у польському місті Кельце. Про таке повідомили у пресслужбі НОК Одеської області.

Фіналістом чемпіонату світу в категорії "до 69 кг" став Юрій Захарєєв.У півфіналі спортсмен одноголосним рішенням суддів переміг кубинського боксера Дані Лафоса з рахунком 5:0.

Боксер з Одещини вийшов у фінал чемпіонату світуФото: НОК

Юрій Захарєєв з тренером Ігорем Юрескулом

У попередніх раундах боксер з Одеської області здолав італійця Мануеля Ломбарді – 5:0, фіна Сема Мороваті та спортсмена з Індії Суміта – 5:0. Бій з Мороваті зупинили на 35-й секунді третього раунду після чотирьох нокдаунів.

У фінальному поєдинку Юрій Захарєєв зустрінеться з російським боксером Чєеравом Ашалаєвим. Раніше одеський боксер вже перемагав його у вирішальному поєдинку молодіжного Євро-2021, наголосили у пресслужбі. Зазначимо, фінал чемпіона світу відбудеться 23 квітня.