Львівська філармонія запрошує на онлайн-концерти

Львівська філармонія запрошує на онлайн-концерти

Львівська філармонія запрошує на онлайн-концерти Львівська філармонія

Через карантинні обмеження Львівську національну філармонію імені Мирослава Скорика закрили для слухачів. На цей час музиканти підготували три концертні програми, які можна буде переглянути онлайн. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Завтра, 23 квітня, о 19:00 відбудеться онлайн-концерт Катерини Тітової та Вінсента Козловського. Музиканти презентують нову концертну програму, що об’єднає творчість сучасного композитора Євгена Станковича, норвезького романтика Едварда Гріга та Людвіга ван Бетховена. Переглянути трансляцію можна буде за посиланням.

Львівська філармонія запрошує на онлайн-концертиЛьвівська філармонія

Львівська філармонія запрошує на онлайн-концерти

Концерт Гайдн і Сюрприз можна буде переглянути у неділю, 25 квітня, о 18:00. Піаністка Катерина Тітова разом із Академічним симфонічним оркестром філармонії виконає дві симфонії і фортепіанний концерт австрійського класика Йозефа Гайдна. Подивитися виступ можна за посиланням.

У Страсний четвер, 29 квітня, о 19:00 на сцені Концертного залу Людкевича виконають "Страдальну Мати" Джованні Баттіста Перґолезі. Музичний твір оповідає про страждання Діви Марії під час розп’яття Ісуса Христа та благання грішника про прощення гріхів й дарування Раю. Також у програмі події прозвучать дві композиції американських митців – Рода Молдса та Трініті Лі. Концерт виконає Софія Соловій (сопрано), Лілія Нікітчук (альт) та оркестр під батутою американського дириґента Бенжаміна Лоеба. Онлайн-трансляція за посиланням.

Львівська філармонія запрошує на онлайн-концертиЛьвівська філармонія

Львівська філармонія запрошує на онлайн-концерти

Раніше на YouTube-сторінці Львівської філармонії опублікували концерти "Нічні серенади", "RADZ: Сонцестояння", "BEETHOVEN & 250", "Музика для двох", "Нічні молитви" та чимало інших. Їх можна переглянути за посиланням.

Читайте також: У Львові знімають фільм про українського художника Осипа Куриласа

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше