Вітер та грози. Що обіцяють синоптики у четвер

Вітер та грози. Що обіцяють синоптики у четвер

Вітер та грози. Що обіцяють синоптики у четвер
. УНІАН

22 квітня майже на всій території України очікуються грози. Натомість у деяких областях сходу, центра та півдня буде сухо і тепло.

Відповідно до прогнозу Укргідрометцентру, у Києві очікується гроза. Температура становитиме від +16 до +18 градусів. Вітер південно-західний, 7-12 метрів на секунду.

У центральній Україні переважно мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с.температура +15...+17 градусів. На Вінничині очікуються грози, температура складе від 16 до 18 градусів тепла.

На півночі дощі та грози, вітер південно-західний, 7-12 м/с, денна температура становитиме +13...+17 градусів.

На сході дощі, на Донеччині із грозою, у Харківській області – мінлива хмарність. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура становитиме від 15 до 17 градусів тепла.

На півдні хмарно, дощі з грозами, на Херсонщині та Одещині – мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Денна температура становитиме від +15 до +18 градусів.

На заході хмарно, грози. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура сягне від 13 до 15 градусів тепла. На Закарпатті очікується +11... +16 градусів, вітер південно-західний, 7-12 м/с, дощі.

У Криму гроза. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, температура від 15 до 17 градусів тепла.

Що відомо

  • За даними синоптиків, у квітні середня місячна температура повітря в Україні очікується в межах 8-11 градусів тепла, в горах 5-6 градусів, що є типовим для цього місяця.
  • Учені з Метеорологічного бюро Великої Британії прогнозують, що у 2021 році у всьому світі стане прохолодніше, утім він все одно залишиться одним з шести найтепліших років.
  • На думку науковців, занадто раннє цвітіння сакури є ознакою кліматичних змін та дестабілізацію природних екосистем.
  • Державна служба з надзвичайних ситуацій попередила про погіршення погоди та нічні заморозки у низці областей України.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок