Якою буде погода у квітні. Синоптики дали прогноз

Якою буде погода у квітні. Синоптики дали прогноз

Якою буде погода у квітні. Синоптики дали прогноз
Ілюстративне фото, Unsplash

Квітень 2021 року буде теплим. Середня місячна температура повітря в Україні очікується в межах 8-11 градусів тепла, в горах 5-6 градусів, що є типовим для цього місяця.

Синоптики з Укргідрометцентру повідомили, що місячна кількість опадів очікується в межах 30-57 мм, в Карпатах 62-88 мм. Такі показники є типовими для цього місяця.

Дані багаторічних спостережень свідчать, що середня місячна температура повітря у квітні становить 7-11 градусів тепла, в гірських районах 2-6 градусів тепла.

Абсолютний мінімум температури повітря становить від -6 до -16 градусів, в Карпатах та на північному сході до -22 градусів, у Львівській області та півдні місцями від -3 до -5 градусів. Абсолютний максимум температури повітря — 26-33 градусів тепла, в горах 21-22 градусів тепла.

Середня місячна кількість опадів складає 22-62 мм, на Закарпатті та в Карпатах до 65-84 мм, на високогір‘ї 102-107 мм.

Що відомо

  • За даними синоптиків, у березні була типова для цього місяця погода, середня температура повітря склала від 3° морозу до 2° тепла.
  • У березні піщана буря накрила китайську столицю Пекін. Внаслідок цього влада країни оголосила про небезпечний рівень забрудненості повітря, а аеропортам довелося скасувати 428 рейсів.
  • Учені з Метеорологічного бюро Великої Британії прогнозують, що у 2021 році у всьому світі стане прохолодніше, утім він все одно залишиться одним з шести найтепліших років.
  • Природні катаклізми у 2020 році завдали різним країнам світу понад 100 мільярдів доларів сукупних збитків та призвели до загибелі понад 2 тисяч людей. Це визначили автори звіту "Підрахунок вартості 2020: рік кліматичного зриву", опублікованому організацією, що бореться зі світовою бідністю Cristian Aid.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок