Бєлкіна замінить Блашко у команді "А". Склади збірної України з біатлону на підготовку до сезону

Бєлкіна замінить Блашко у команді "А". Склади збірної України з біатлону на підготовку до сезону

ЗМІ
Бєлкіна замінить Блашко у команді "А". Склади збірної України з біатлону на підготовку до сезону Biathlon.com.ua

Минулий сезон біатлоністка провела у складі команди "Б".

У складі жіночої команди "А" з біатлону відбулася заміна. За інформацією XSport, замість Дар'ї Блашко готуватися у загальній групі буде Надія Бєлкіна.

Причина зміни пов'язана із рішенням Дар'ї Блашко відправитися на самопідготовку. Головний тренер жіночої збірної України Урош Велепець в ексклюзивному інтерв'ю Суспільне Спорт повідомив, що дозволив біатлоністці готуватися із особистим тренером Володимиром Махлаєвим.

Читайте також: Урош Велепець - про план підготовки України до сезону та зміни в складі

Востаннє Бєлкіна брала участь у складі основної команди на початку сезону-2019/20. Вона пробігла спринт на етапі в Естерсунді (66-е місце), після чого виступала на Кубках IBU.

У сезоні-2020/21 найкращим результатом Бєлкіної на міжнародному рівні в особистих гонках стало восьме місце в спринті на етапі Кубка IBU в Арбері. Крім цього, вона провела дві гонки на чемпіонаті Європи (23-е місце в індивідуальній гонці, 67-е - в спринті).

Водночас, із переведенням Бєлкіної до складу команди "А", зміни відбудуться і в резервній команді. Зокрема, Валентина та Віта Семеренко, за повідомленнями XSport, будуть формально входити до команди "Б".

Крім них, туди увійдуть юніорки, у той час, як від самої юніорської збірної України вирішили відмовитися, оскільки більшість спортсменок готуватимуться у складі команди "Б".

Таким чином, склад жіночих команд "А" та "Б" перед стартом підготовки до сезону виглядатиме наступним чином:

  • Команда "А": Юлія Джима, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Катерина Бех, Анна Кривонос, Надія Бєлкіна
  • Команда "Б": Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Юлія Городна, Олена Городна, Христина Дмитренко, Валерія Дмитренко, Анастасія Рассказова, Оксана Москаленко, Олександра Меркушина

Підготовку до олімпійського сезону жіноча збірна України розпочне у Сянках 18 травня.

Що відомо

  • Крім Блашко, відправитися на самопідготовку могла і Анастасія Меркушина. Однак Урошу Велепцю вдалося домовитися із її тренером Олегом Меркушиним щодо формату підготовки.
  • До сезону-2020/21 Блашко готувалася у загальній групі під керівництвом Юрая Санітри. У тому ж сезоні вона тричі фінішувала у топ-30 на чемпіонаті світу-2021: спринт - 14-е місце, гонка переслідування - 24-е, мас-старт - 29-е.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів