400 волинських правоохоронців щепили вакциною CoronoVac

400 волинських правоохоронців щепили вакциною CoronoVac

400 волинських правоохоронців щепили вакциною CoronoVac
Нацполіція Волині

Розпочалась вакцинація співробітників поліції вакциною CoronoVac. Станом на 21 квітня провакцинували 400 правоохоронців, — повідомили на сайті Нацполіції Волині.

21 квітня першу дозу вакцини отримали співробітники управління логістики та матеріально-технічного забезпечення Нацполіції Волині.

Керівник управління Юрій Березинський розповів, що вакцинується не лише задля своєї безпеки, а й заради рідних та близьких: "Для подолання цієї епідемії потрібно все-таки вакцинуватися. Ми повинні перейматися не тільки за своє здоров’я, а й за здоров’я рідних, близьких та людей, з якими контактуємо".

Волинських правоохоронців щеплюють вакциною CoronoVac
Нацполіція Волині

З 19 квітня розпочалась вакцинація рятувальників, прикордонників, працівників науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, сервісних центрів МВС України та поліцейських.

Читайте також: "Півсотні луцьких нацгвардійців щепили вакциною CoronaVac"

Щеплюють правоохоронців у стаціонарних пунктах вакцинації на базі державної установи "Територіальне медичне об’єднання МВС України у Волинській області". Тут вакцинувати персонал лікарні та правоохоронців, які вирушали в зону ООС, розпочали три тижні тому.

Волинських правоохоронців щеплюють вакциною CoronoVac
Суспільне Волинь

На даний час у медичному закладі є достатня кількість препарату CoronoVac для всіх правоохоронців, пенсіонерів та членів сімей, які мають право на медичне обслуговування в лікарні, — каже очільник лікарні Валентин Подойлов.

Нагадаємо, вакцину китайського виробництва CoronaVac у кількості 2 080 доз доставили на Волинь 14 квітня. Першочергово вакцину надаватимуть поліцейським, маломобільним групам населення, особам, які за ними доглядають, олімпійцям, паралімпійцям та людям, які братимуть безпосередню участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Що відомо

  • Напередодні, 19 квітня, у Луцьку почали щеплювати вакциною CoronaVac працівників патрульної поліції області. У перший день вакцинували 13 патрульних.
  • 13 квітня в Україні розпочалося щеплення проти коронавірусу вакциною CoronaVac. Вона безплатна і це перша партія контракту.
  • За умовами контракту, укладеного між МОЗ України та китайським виробником, ефективність вакцини має складати не менше 70 %. Відповідно до українського законодавства, вакцина дозволена до сертифікації та застосування, якщо її ефективність є більшою за 50 %.
  • 13 квітня на Волинь доставили першу партію вакцини CoronaVac. Вона розрахована на вакцинування 1 040 волинян, кожен отримає по два щеплення. Зберігається препарат за низької температури, як і вакцина AstraZeneca.

Вибір редакції

На початок