У Луцьку патрульних щеплюють вакциною CoronaVac

У Луцьку патрульних щеплюють вакциною CoronaVac

У Луцьку патрульних щеплюють вакциною CoronaVac
Суспільне Волинь

У Луцьку почали вакцинувати працівників патрульної поліції області. У перший день щеплення отримали 13 патрульних.

Як розповіла Суспільному речниця патрульної поліції області Валентина Мельник, поліцейських від COVID-19 щеплювали вакциною CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd.

"Процедура щеплення відбулася безболісно. Після цього всі поліцейські почувалися добре та повернулися до виконання службових обов’язків", – зазначили в управлінні патрульної поліції.

Речник патрульних Богдан Павлович телефоном повідомив Суспільному, що вакцинація відбувалася у відомчій лікарні в Луцьку – ДУ "ТМО Міністерства внутрішніх справ України по Волинській області". В управлінні патрульної поліції додали, що вакцинують усіх охочих поліцейських, які не мають протипоказань до щеплення.

Нагадаємо, вакцину китайського виробництва CoronaVac у кількості 2 080 доз доставили на Волинь 14 квітня. Першочергово вакцину надаватимуть поліцейським, маломобільним групам населення, особам, які за ними доглядають, олімпійцям, паралімпійцям та людям, які братимуть безпосередню участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Що відомо

  • 13 квітня в Україні розпочалося щеплення проти коронавірусу вакциною CoronaVac. Вона безкоштовна і це перша партія контракту.
  • За умовами контракту, укладеного між МОЗ України та китайським виробником, ефективність вакцини має складати не менше 70 %. Відповідно до українського законодавства, вакцина дозволена до сертифікації та застосування, якщо її ефективність є більшою за 50 %.
  • 13 квітня на Волинь доставили першу партію вакцини CoronaVac. Вона розрахована на вакцинування 1 040 волинян, кожен отримає по два щеплення. Зберігається препарат за низької температури, як і вакцина AstraZeneca.

Вибір редакції

На початок