Індія вирішила вакцинувати все доросле населення через поширення COVID-19

Індія вирішила вакцинувати все доросле населення через поширення COVID-19

Індія вирішила вакцинувати все доросле населення через поширення COVID-19
AP

Уряд Індії розширив свою програму вакцинації та вирішив з 1 травня розпочати вакцинацію всього дорослого населення, старше 18 років, передає BBC.

Наразі в Індії від COVID-19 щеплюють, зокрема, медичних працівників та людей старше 45 років, проте ряд штатів, включаючи найбільш постраждалий штат Махараштра, повідомили про недостатню кількість вакцини.

Минулого тижня уряд заявив, що у залишалось всього близько 27 мільйонів доз вакцинм від COVID-19, тобто їх може вистачити лише на дев'ять днів при нинішніх темпах вакцинації. Тепер за рішенням уряду виробники вакцин повинні будуть поставляти 50% доз центральному уряду, решту – урядам штатів і на відкритий ринок за заздалегідь визначеною ціною.

Раніше через зростання випадків COVID-19 у столиці країни Нью-Делі 19 квітня оголосили тижневий локдаун. Станом на 20 квітня майже 260 тисяч нових випадків, 1761 людина померла.

Що відомо

  • Зростання кількості нових випадків захворювання на COVID-19 в Індії розпочалося 5 квітня.
  • 13 квітня Індія схвалила використання третьої вакцини від COVID-19 — російської Sputnik V — на тлі другої хвилі пандемії у країні.
  • Фармацевтичний концерн Serum Institute of India який є найбільшим світовим виробником антикоронавірусних вакцин, призупинив експорт препарату AstraZeneca до червня, і відновить його тільки якщо у країні нормалізується ситуація з новими випадками зараження коронавірусом.
  • 15 квітня Індія оновила рекорд за новини випадками коронавірусу. Тоді виявили 200 тисяч випадків COVID-19 за добу.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок