200 тисяч випадків COVID-19 за добу. Індія сягнула "рекорду" захворюваності в світі

200 тисяч випадків COVID-19 за добу. Індія сягнула "рекорду" захворюваності в світі

200 тисяч випадків COVID-19 за добу. Індія сягнула "рекорду" захворюваності в світі

За 14 квітня в Індії було зареєстровано 200 739 нових випадків захворювання на COVID-19, що є найбільшим показником в світі з часу початку пандемії.

Про це повідомляє Reuters.

Зростання кількості нових випадків в Індії триває вже понад тиждень. Епіцентром пандемії став штат Махараштра зі столицею в Мумбаї, який є критично важливим для індійської економіки. В Мараштрі наразі фіксується близько чверті від усіх нових випадків СOVID-19 в країні.

Смертність від СOVID-19 в Індії також зростає. За 14 квітня було зареєстровано 1038 випадків загибелі людей через перебіг хвороби. Всього коронавірус забрав життя понад 173 тисяч індійців.

Всього з часу початку пандемії в Індії зареєстровано 14,1 мільйона випадків захворювання на COVID-19. Наразі за загальним показником захворюваності Індія поступається лише США, де за увесь час пандемії зафіксували понад 32 мільйони випадків хвороби. На третьому місці за кількістю випадків коронавірусної хвороби знаходиться Бразилія із показником в 13,67 мільйона випадків.

Що відомо

  • Зростання кількості нових випадків захворювання на COVID-19 в Індії розпочалося 5 квітня.
  • 13 квітня Індія схвалила використання третьої вакцини від COVID-19 — російської Sputnik V — на тлі другої хвилі пандемії у країні.
  • Фармацевтичний концерн Serum Institute of India який є найбільшим світовим виробником антикоронавірусних вакцин, призупинив експорт препарату AstraZeneca до червня, і відновить його тільки якщо у країні нормалізується ситуація з новими випадками зараження коронавірусом.

На початок