Жительки Бобринця на Кіровоградщині організували конкурс на кращу зону відпочинку

Жительки Бобринця на Кіровоградщині організували конкурс на кращу зону відпочинку

Жительки Бобринця на Кіровоградщині організували конкурс на кращу зону відпочинку
Facebook

Жительки міста Бобринець Кіровоградської області організували конкурс на створення кращої зони відпочинку на природі. Про це Суспільному розповіла співініціаторка конкурсу Галина Волошина. Планують визначити трьох переможців, обіцяють призи від благодійників.

Конкурс організували в одній із соціальних мереж. Ініціаторки – Галина Волошина, Інна Онисько, Тетяна Хорунжа, Оксана Усата та Оксана Кутова.

Жителям Бобринецької громади пропонують обрати галявину (у місті чи поза ним – ред.) та зробити її привабливою для тих, хто хоче відпочити на природі. Для цього територію треба прибрати від сміття. Якщо створювати місце для вогнища, то потурбуватись про його безпеку, поставити гойдалки, лавки тощо – розповіла Галина Волошина: "Там може бути все, чого побажає фантазія. Створити таку зону можна сімєю, компанією, провівши час з користю. Хочемо, щоб новостворені куточки "гуляли" соцмережами та запрошували всіх до нашої громади на відпочинок".

Галина Волошина говорить, що якщо у Бобринці такі зони для відпочинку ще є, то за містом майже не має. "А місця є гарні, біля водойм. Хочемо заохотити людей створювати затишок разом".

Переможці, за словами організаторів, отримають сертифікати на послуги та товари.

Одного переможця оберуть шляхом онлайн-голосування у соцмережі, другого – оберуть організаторки і третього – представники партнерів конкурсу, які нададуть призи.

Фотозвіти, які демонструють місце відпочинку до та після робіт учасників конкурсу, потрібно надсилати в особисті повідомлення організаторкам до 18 червня.

Переможців оголосять 27 червня.

Голова Бобринецької міської громади Леонід Кравченко сказав Суспільному, що у місті є достатньо зон відпочинку: "Комунальні служби наводять лад в цих місцях. В цьому році тільки починаємо це робити, коли дозволяє погода".

Леонід Кравченко додав, що міська влада не проти створення нових зон відпочинку у Бобринці: "Знаємо ініціаторок конкурсу, це дуже активні жительки. Готові допомогти, по можливості, наприклад, з вивезенням сміття з територій, якщо буде відповідне звернення".

Фото ілюстративне.

Читайте також

На початок