В Одесі від COVID-19 вакцинували понад 6 тисяч людей

В Одесі від COVID-19 вакцинували понад 6 тисяч людей

В Одесі від COVID-19 вакцинували понад 6 тисяч людей
Фото: Одеський обласний центр громадського здоров'я / Facebook

Станом на 19 квітня в Одесі від COVID-19 вакцинували 6 тисяч 88 людей. З них більшість – працівники закладів охорони здоров'я, розповіла директорка міського департаменту охорони здоров'я Олена Якименко.

За її словами, за весь період вакцинації в Одесі зробили 6 тисячі 88 щеплень. Вакцину отримали 4 тисячі 874 працівники закладів охорони здоров'я та 1 тисяча 214 громадських діячів.

Зазначимо, тимчасові стаціонарні пункти щеплення в центрах первинної медико-санітарної допомоги Одеси почали працювати 22 березня. У таких пунктах вакцинують усіх медичних працівників, зокрема сімейних лікарів та працівників системи громадського здоров’я. Також під цю категорію підпадають соціальні працівники та люди, старші за 80 років.

Нагадаємо, 13 квітня на регіональний склад Одеської області надійшло понад 4 тисячі доз китайської вакцини CoronaVac виробництва Sinovac Biotech.

У центрі громадського здоров'я запевнили, китайська вакцина – безпечна та дієва. Її ефективність, за результатами тестів у різних країнах, складає від 60% до 83,5%. Натомість виробники CoronaVac зазначили: від смертельних випадків вакцина захищає на 100%.

Робити щеплення цією вакциною розпочали 15 квітня. До списків вакцинації потрапили маломобільні люди та ті, хто їх доглядає, а також освітяни, що працюватимуть на ЗНО.

Крім того 18 квітня Одеська область отримала 1 тисячу 170 доз вакцини проти СOVID-19 Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech. Це перша партія із розрахованих на Одещину 4 тисяч 680 доз вакцини Pfizer.

У департаменті охорони здоров'я зазначили, що вакцинацію планують розпочати 19 квітня. Вакциною від Pfizer щеплюватимуть працівників та підопічних геріатричних центрів, інтернатів та будинків для літніх людей. А згодом – працівників ДСНС та ДПСУ.

Читайте також

На початок