Кулеба підтримав рішення Чехії вислати російських дипломатів

Кулеба підтримав рішення Чехії вислати російських дипломатів

Кулеба підтримав рішення Чехії вислати російських дипломатів
. УНІАН

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив підтримку рішенню Чехії вислати з країни 18 російських дипломатів, яких підозрюють у шпигунстві на користь спецслужб РФ.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

"Україна підтримує дії Чеської Республіки у відповідь на підтверджену правоохоронцями причетність Росії до вибухів на складах озброєнь 2014 року, які призвели до людських жертв. Ми в Україні надто добре знаємо зловмисні методи РФ", — написав міністр.

Він додав, що злочини Росії не мають залишатися без покарання.

Що відомо

  • 17 квітня МЗС Чехії заявило по висилку з країни 18 російських дипломатів, яких підозрюють у шпигунстві на користь спецслужб РФ. Приводом для цього стало те, що, спецслужби Чехії отримали докази причетності офіцерів російської Служби зовнішньої розвідки та Головного розвідувального управління до вибухів боєприпасів у селищі Врбетіце в жовтні та грудні 2014 року.
  • Чеська поліція оголосила у розшук ймовірних співробітників російського ГРУ Олександра Петрова і Руслана Боширова, які у жовтні 2014 року приїжджали до Праги, а також у Злінський край, де розташоване селище Врбетіце.
  • Міністр закордонних справ Чехії Ян Гамачек заявив про намір обговорити "справу Врбетіце" на зустрічі глав МЗС Євросоюзу 19 квітня.
  • У Празі поліція затримала сімох людей, які у ніч на 18 квітня облили кетчупом стіну посольства Росії в Чехії.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок