Кулеба підтримав рішення Чехії вислати російських дипломатів

Кулеба підтримав рішення Чехії вислати російських дипломатів

Кулеба підтримав рішення Чехії вислати російських дипломатів
УНІАН

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив підтримку рішенню Чехії вислати з країни 18 російських дипломатів, яких підозрюють у шпигунстві на користь спецслужб РФ.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

"Україна підтримує дії Чеської Республіки у відповідь на підтверджену правоохоронцями причетність Росії до вибухів на складах озброєнь 2014 року, які призвели до людських жертв. Ми в Україні надто добре знаємо зловмисні методи РФ", — написав міністр.

Він додав, що злочини Росії не мають залишатися без покарання.

Що відомо

  • 17 квітня МЗС Чехії заявило по висилку з країни 18 російських дипломатів, яких підозрюють у шпигунстві на користь спецслужб РФ. Приводом для цього стало те, що, спецслужби Чехії отримали докази причетності офіцерів російської Служби зовнішньої розвідки та Головного розвідувального управління до вибухів боєприпасів у селищі Врбетіце в жовтні та грудні 2014 року.
  • Чеська поліція оголосила у розшук ймовірних співробітників російського ГРУ Олександра Петрова і Руслана Боширова, які у жовтні 2014 року приїжджали до Праги, а також у Злінський край, де розташоване селище Врбетіце.
  • Міністр закордонних справ Чехії Ян Гамачек заявив про намір обговорити "справу Врбетіце" на зустрічі глав МЗС Євросоюзу 19 квітня.
  • У Празі поліція затримала сімох людей, які у ніч на 18 квітня облили кетчупом стіну посольства Росії в Чехії.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок