На Франківщині знищили п'ять вибухівок

На Франківщині знищили п'ять вибухівок

На Франківщині знищили п'ять вибухівок
Facebook/ДСНС в Івано-Франківській області

На Івано-Франківщині знешкодили п'ять вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту, пише Суспільне Карпати.

Зокрема, один 75 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни знайшли та знешкодили у лісі поблизу села Угринів.

Також вибухотехніки у селі Сівка-Калуська Калуської громади у лісі знешкодили один артснаряд 122 мм, два снаряди 76 мм та один 25 мм. Усі — часів Другої світової війни.

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій області нагадують, що знешкоджувати вибухонебезпечні предмети повинні лише фахівці піротехнічних груп, які мають відповідну підготовку та навички роботи з такими боєприпасами. Тому при виявленні підозрілого предмета радять його не чіпати та не відкривати, зафіксувати час, коли знайшли його, відгородити місце знахідки та не пускати туди людей. Про знайдене варто одразу повідомити місцеві органи влади та рятувальників.

Заборонено брати вибухівку у руки, зберігати її чи бити по ній. Не можна також переносити, намагатися розібрати, використовувати для розведення вогню та заносити у приміщення.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок