Народна депутатка Яна Зінкевич стала моделлю для ляльки Барбі

Народна депутатка Яна Зінкевич стала моделлю для ляльки Барбі

Ексклюзивно
Народна депутатка Яна Зінкевич стала моделлю для ляльки Барбі Колаж Суспільне

Народна депутатка та командирка добровольчого медичного батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич стала моделлю для ляльки Барбі.

Про це Зінкевич повідомила у Facebook.

"Нещодавно мене запросили стати моделлю... для легендарної ляльки Barbie. Відчуття фантастичні! Колись, малечею, я мріяла про нову ляльку Barbie, а тепер стала нею)) Майстриня Анастасія Недолуженко перевершила усі очікування, ще й вручила "моїй" ляльці жовто-блакитний прапор! Все як у житті", – розповіла вона.

Яна Зінкевич розповіла Суспільному, що погодилася стати моделлю для ляльки Барбі за низки умов.

"Декілька місяців тому зі мною зв'язалися з представництва Барбі. Вони планували зробити виставку 36 ляльок "Пані України". Я була не проти, але поставила низку умов. Дуже часто ляльки є надто ідеальні, без звичайних людських проблем. Тому я наполягла, щоб мою інвалідність і візок врахували", – пояснила вона.

Дизайнери врахували побажання Зінкевич і навіть додали на форму ляльки військові нагороди, які отримувала її "прототип", та жовто-блакитний прапор.

Читайте також

  • Олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях Ольга Харлан стала першою українкою, яка надихнула творців Барбі на створення своєї лялькової копії.
  • Компанія Mattel, що відома у світі виробництвом ляльки Барбі, випустила нову серію іграшок для гри у передвиборчу кампанію.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше