Перша в Україні. Шаблістка Ольга Харлан стала прототипом ляльки Барбі

Перша в Україні. Шаблістка Ольга Харлан стала прототипом ляльки Барбі

Перша в Україні. Шаблістка Ольга Харлан стала прототипом ляльки Барбі НОК України

Олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях Ольга Харлан стала першою українкою, яка надихнула творців Барбі на створення своєї лялькової копії. Всього такий подарунок отримали лише 9 спортсменок у світі.

Американська компанія Mattel, яка спеціалізується на виготовленні іграшок, презентувала ляльку-фехтувальницю у серії Role Models. Нових ляльок серії компанія представила до Міжнародного жіночого дня.

"Мені дуже приємно. У мене була Барбі, одягала її, шила сукню. Але ніколи не думала, що сама буду Барбі. Зараз закликаю всіх дівчат у спорті до дій. Якщо дівчата, які займаються спортом, думають, що їхній вид спорту нежіночний... Я хотіла довести, що жінки можуть бути великими у фехтуванні. Адже вважається, що фехтування — нежіночий вид спорту. А я хотіла бути сильнішою за чоловіків", — прокоментувала розчулена спортсменка.

Всього компанія створила 41 ляльку серії. Взірцем є жінки зі світу культури, мистецтва, науки, моделінгу, спорту. Харлан стала однією з дев'ятьох видатних спортсменок світу, які надихнули творців на виготовлення прототипу, і однією з двох фехтувальниць.

Як відомо, у новому сезоні Ольга Харлан розгромила росіянку у фінальному поєдинку турніру в Канаді та здобула свою 25-ту нагороду серії Гран-Прі.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт