Як святкуватимуть 300-річчя Сковороди — хочуть відреставрувати музей та запустити сайт

Як святкуватимуть 300-річчя Сковороди — хочуть відреставрувати музей та запустити сайт

Як святкуватимуть 300-річчя Сковороди — хочуть відреставрувати музей та запустити сайт

Олександр Ткаченко розповів, як Міністерство культури готується до святкування 300-річчя від Дня народження Григорія Сковороди. Ювілей відбудеться у грудні 2022 року, але план заходів формують заздалегідь.

Міністр культури зустрівся із оргкомітетом, який відповідає за святкування 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди. ОДА регіонів, освітніх та наукових закладів озвучили такі ідеї: реставрація музею Сковороди в Харківській області, ремонт Лохвицького краєзнавчого музею, видання повного зібрання творів Сковороди та запуск сайту про мандрівного філософа.

За словами міністра, список ще формується, тож це лише попередні пропозиції, які можуть бути включені до плану. "Григорій Савич Сковорода дійсно видатна особистість для української історії та гуманітаристики. Впевнений, об’єднавши зусилля між залученими територіальними громадами та ОДА та за сприянням місцевої влади вдасться реалізувати відзначення на належному видатного українського поета та філософа рівні", — написав Олександр Ткаченко на своїй сторінці у Фейсбук.

Що відомо

Григорій Сковорода — один з найважливіших філософів світу. Він був послідовником однієї з найновіших філософських течій, яка в той час існувала в Європі. Він був тогочасним хіпстером та інноватором. Він, як Бекон і Вольтер, які були бунтівниками й будували світ розуму, а не страждань.

Більше про мандрівного філософа, можна дізнатися з програми:

Хіпстер 18 століття Сковорода у програмі "Культові українці: позначені гривнею"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад