Київ продовжив посилений карантин до 30 квітня

Київ продовжив посилений карантин до 30 квітня

Офiцiйно
Київ продовжив посилений карантин до 30 квітня
Фото: УНІАН

Київ продовжив посилений карантин із раніше запровадженими обмеженнями до 30 квітня. Транспорт працюватиме лише для працівників підприємств критичної інфраструктури, а заклади громадського харчування — на винос чи доставку.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу 14 квітня.

"Оскільки епідеміологічна ситуація в столиці суттєво не поліпшується, сьогодні вранці Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила про продовження суворих обмежених заходів у нашому місті на два тижні, тобто до 30 квітня", — сказав Кличко.

Мер запевнив, що місто не має іншого вибору, інакше "медична система не впорається з такою кількістю хворих і смертей буде ще більше".

До 30 квітня в місті діятимуть раніше запроваджені обмеження:

  • залишаться закритими всі школи й дитячі садочки;
  • увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме поки за спеціальними перепустками. Тобто, винятково для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури;
  • заклади громадського харчування працюватимуть лише на винос чи доставку;
  • не працюватимуть продуктові ярмарки.

Кличко закликав правоохоронців контролювати дотримання протиепідемічних правил установами, закладами та громадянами. Він підкреслив, що керівники установ, підприємств та закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Або, кому можливо, надати відпустки.

Що відомо

  • Станом на ранок 14 квітня столичні медики діагностували 1457 нових випадків COVID-19. Загалом від початку епідемії у Києві зареєстровано понад 180 тисяч випадків захворювання.
  • Кличко заявив, що поки в Україні немає масової вакцинації, єдиним виходом стримання коронавірусу є загальнонаціональний локдаун. Таким чином він відповів на заяву прем'єра Дениса Шмигаля про те, що такий локдаун є недоцільним.
  • Раніше Кличко закликав Кабінет міністрів запровадити загальнонаціональний локдаун по всій країні у зв'язку з погіршенням ситуації з поширенням COVID-19.
  • 65% українців підтримують введення жорстких карантинних обмежень у разі збільшення захворюваності на COVID-19.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в Україні.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок