На в'їзді у Кропивницький демонтували стару назву "Кіровоград"

На в'їзді у Кропивницький демонтували стару назву "Кіровоград"

На в'їзді у Кропивницький демонтували стару назву "Кіровоград"
Суспільне Кропивницький

На в’їзді у Кропивницький зі сторони миколаївського напрямку демонтували зі стели стару назву міста «Кіровоград». Про це Суспільному розповів заступник міського голови Олександр Вергун. Напис на стелі підпадав під дію закону про декомунізацію.

Напис зняли працівники комунального підприємства "Універсал 2005". Працювали 40 хвилин, розповів Олександр Вергун. Вирішили демонтувати напис через те, що в неділю, 11 квітня, невідомі зняли зі стели літери "О" та Р".

На в’їзді в Кропивницький демонтували стару назву "Кіровоград"
Демонтаж старої назви міста працівниками комунального підприємства "Універсал 2005". пресслужба Кропивницької міської ради

"Останню стару назву міста "Кіровоград" на в`їзді з Бобринецького шляху демонтували, щоб дотримуватися закону про декомунізацію. Стела розташована на земельній ділянці, яка не належить Кропивницькому. Але враховуючи, що це в`їзд до нашого міста, цю роботу виконали. І весь той матеріал зберігається на складі підприємства", – розповів заступник міського голови Кропивницького.

Що відомо

Процес декомунізації в Україні узаконили ухваленим 9 квітня 2015 року Верховною Радою пакетом законів. Згідно із Зaконом, всі радянські нaзви потрібно змінити, a paдянську символіку – демонтувати. Назву ”Кропивницький” обласний центр Кіровоградської області отримав у липні 2016-го.

Читайте також

  • На в'їзді у Кропивницький частково демонтували стару назву міста "Кіровоград"
  • У кропивницькому музеї мистецтв виставили відреставровані ікони.
  • Ходить сама до магазину. Найстарша жителька Новомиргородської громади відзначила 100-літній ювілей
  • На Кіровоградщині залишилося 79 пакунків малюка
На початок