Передача міжнародного аеропорту "Львів" в концесію: думки керівництва та експертів

Передача міжнародного аеропорту "Львів" в концесію: думки керівництва та експертів

Передача міжнародного аеропорту "Львів" в концесію: думки керівництва та експертів Суспільне Львів

Передача міжнародного аеропорту "Львів" в концесію, тобто оренду, треба відтермінувати. Про це повідомила директорка аеропорту Тетяна Романовська. Питання концесії порушив уряд у 2017 році. Суспільне зібрало думки експертів та розпитало директорку аеропорту, що вона думає про концесію.

До початку пандемії – був прибутковим

До початку пандемії міжнародний аеропорт "Львів" був прибутковий. Тепер, за словами директорки, він хоч і мусить "виживати", та є беззбитковим. Поки в аеропорту передачу в концесію не розглядають.

"Саме ця пандемія вона як мінімум повинна це питання відтермінувати. Зараз на часі розгляд питання створення наглядових рад в аеропорту. Це може в цьому, може в наступному році – побачимо, як ми будемо із нашими прибутками чи збитками виживати", – каже директорка аеропорту Тетяна Романовська.

Аеропорт «Львів» є державною власністю. Львівська міська рада звернулася до уряду з проханням не передавати його в концесію. Оскільки аеропорт є стратегічним об’єктом і, зокрема, через війну в країні – має залишитися у державній власності, каже перший заступник міського голови Андрій Москаленко

"Ніхто не розуміє, хто може бути концесіонером. Через будь які компанії кіпрські може бути представник країни агресора. Другий аргумент – це підприємство справді є прибутковим і якщо говорити про концесію і її суть – це виведення на прибутковість, допомога, сьогодні є дуже добрий менеджмент на підприємстві, ми бачимо, що збільшується кількість польотів", – пояснює Андрій Москаленко.

Думки експертів

Авіаційний фахівець Кирил Новіков каже, що віддавати аеропорт у концесію не потрібно. Натомість, слід змінити систему управління.

"Сам аеропорт "Львів" віддавати в концесію не потрібно державі, тому що знову ж таки повертаємося – він прибутковий і добре працює. Там потрібні інші методи управління, а от концесії потребують інші аеропорти – сусідні зі Львівською області. Є багато аеропортів в Україні, які концесія значно перезапустить", – каже авіаційний фахівець.

За словами Кирила Новікова, в теперішніх умовах – на першому плані внутрішні перевезення, які відновлюються поступово, як і в усьому світі, тому набагато важливіше – підтримати зараз діяльність аеропорту.

Економіст Віктор Борщевський каже, що після передачі в концесію аеропорт може стати більш прибутковим.

"Ні міська влада, ні держава – не є професійним менеджером в тій чи іншій сфері. Вони можуть лишати якісь стратегічні об’єкти, але тоді – це не бізнес. Якщо це є бізнесовий об’єкт, який має заробляти гроші і приносити прибутки, зрозуміло, що концесія є більш правильним варіантом управління, ніж державна чи комунальна власність", – пояснює економіст.

Приклад успішного партнерства

В Україні є приклад успішного партнерства міста і бізнесу – це аеропорт Київ "Жуляни". Нині він є одним із найпотужніших в Україні, каже авіаційний фахівець Кирил Новіков.

"Станом на сьогодні "Жуляни" один із найпотужніших не тільки в Україні аеропортів, а й взагалі Східній Європі – по всіх показниках і вони постійно розвиваються. Це хороший приклад успішного партнерства міста і великого бізнесу, коли аеропорт, який знаходиться в межах міста всіх задовільняє", – каже Кирил Новіков.

Аеропорт "Львів" є аеропортом спільного базування військового і цивільного призначення.

"Це є одним із таких прецедентів, який на сьогоднішній час не бажано би було передавати в управління неясно кому. А якщо управління не іноземні компанії, а нашій, то якій саме, за яких критеріїв і за яких обставин ми б залишалися ефективні і прибуткові", – каже директорка аеропорту "Львів" Тетяна Романовська.

Читайте також

З аеропорту "Львів" відкрили 10 нових напрямків. Куди можна полетіти

Львівський завод передав ЗСУ відремонтований навчально-бойовий винищувач

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди