Пісня alyona alyona та Jerry Heil зібрала 4,4 млн переглядів на YouTube "Євробачення": це один із найкращих показників

Пісня alyona alyona та Jerry Heil зібрала 4,4 млн переглядів на YouTube "Євробачення": це один із найкращих показників


Пісня Jerry Heil та alyona alyona для "Євробачення-2024" зібрала 4,4 млн переглядів
Дует Jerry Heil та alyona alyona. Фото: надане пресслужбою

Пісня Teresa & Maria співачки Jerry Heil та реперки alyona alyona на офіційному YouTube-каналі "Євробачення" зібрала 4,4 мільйона переглядів. З цією композицією дует представлятиме Україну на конкурсі в Мальме.

Пісню опублікували на каналі 4 лютого — одразу після перемоги співачок на національному відборі.

Наразі пісня українських виконавець є однією з найпопулярніших серед пісень цьогорічних учасників "Євробачення". Більше зібрав лише офіційний кліп представника Нідерландів Joost Klein Europapa — 18 мільйонів переглядів.

Водночас пісня Jerry Heil та alyona alyona на YouTube-каналі "Євробачення Україна" наразі зібрала 3,9 мільйона переглядів. Композицію опублікували 11 січня.

Після перемоги на нацвідборі alyona alyona та Jerry Heil лідирували в букмекерських прогнозах на перемогу на "Євробаченні". Проте відколи Хорватія оголосила свого представника Baby Lasagna, ставки зазнали змін: букмекери віддавали перевагу Хорватії до кінця березня, а Україна опустилася на друге місце.

Наразі Україна опустилась на четверте місце в рейтингу букмекерів. Вище Швейцарія, Хорватія та Італія.

Фаворит "Євробачення" виконали кавер української композиції

Швейцарський музикант та букмекерський фаворит "Євробачення-2024" Nemo виконали українською мовою пісню Teresa & Maria українських учасниць Jerry Heil та alyona alyona. Свою версію вони презентували у відео на Instagram.

24-річні Немо Меттлер, що співає і виконує реп, запропонували створити спільну роботу з українськими співачками. alyona alyona відповіла на цю ініціативу, висловивши захоплення їхнім талантом. Nemo, що ідентифікує себе як небінарну особу, представить у Мальме пісню The Code, яка торкається теми їхньої небінарної ідентичності, маючи шанс стати першим небінарним переможцем в історії конкурсу.

68-й пісенний конкурс пройде у шведському місті Мальме. Перший і другий півфінали заплановані на 7 та 9 травня (Україна виступатиме у першій половині першого півфіналу під номером 5), а грандфінал — на 11 травня.

Цьогоріч внесли декілька змін у правила конкурсу. Наприклад, збільшиться час глядацького голосування у фіналі: воно розпочнеться перед виступом першого учасника 11 травня. Про решту нововведень читайте у матеріалі.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери "Євробачення".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок