8 футболістів дебютували за "Маріуполь" у матчах проти "Шахтаря" у сезоні УПЛ

8 футболістів дебютували за "Маріуполь" у матчах проти "Шахтаря" у сезоні УПЛ

8 футболістів дебютували за "Маріуполь" у матчах проти "Шахтаря" у сезоні УПЛ ФК "Шахтар"

Матчі проти "Шахтаря" - поки що єдині для цих гравців у УПЛ.

Футбольний клуб "Маріуполь" в матчах проти "Шахтаря" не може зібрати повну заявку гравців, а також випускає на поле абсолютних дебютантів. Це пов'язано із забороною для "Маріуполя" на використання орендованих гравців з "Шахтаря".

На матч 21-го туру УПЛ сезону 2020/21 не могли бути внесені в заявку 13 футболістів - вони належать "Шахтарю", але грають в оренді у "Маріуполі".

Відповідно, заявка команди з Маріуполі у домашньому матчі (його зіграли в Києві) складалася з 17 гравців (11 основних та 6 запасних). Середній вік стартового складу - 22.1 роки. Для порівняння, у першому колі у заявку потрапили лише 14 футболістів.

Зважаючи на заборону використання 13 гравців, "Маріуполь" у матчах проти "Шахтаря" використовує чимало юніорів та резервістів. Загалом у двох матчах сезону 2020/21 між цими командами за "Маріуполь" дебютували 8 гравців: 3 - у першому колі, 5 - у другому. Жоден з футболістів, хто дебютував у першому колі не виходив на поле в інших матчах.

І лише один з гравців, які уперше з'явилися на полі УПЛ в першому матчі сезону проти "Шахтаря", зіграв в обох іграх. Мова про 19-річного півзахисника Родіона Плаксу - він був в основі у матчі першого кола, вийшов на заміну - у другому.

Хто дебютував в УПЛ у матчах "Маріуполь" - "Шахтар" (сезон 2020/21)

  • Перше коло: Іван Мамросенко (20 років), Данило Дмитрієв (18 років), Родіон Плакса (18 років)
  • Друге коло: Ілля Ухань (17 років), Іван Кошкош (20 років), Мирослав Трофимюк (20 років), Павло Шушко (20 років), Микита Козицький (19 років)

Така ситуація трапляється не вперше. Наприклад, 20-річний півзахисник Андрій Вискребенцев у кар'єрі за "Маріуполь" в УПЛ зіграв два матчі - обидва проти "Шахтаря". Один з них - у сезоні 2019/20, інший - 2020/21.

Матч "Маріуполь" - "Шахтар" закінчився перемогою номінальних гостей з рахунком 3:0. У першому колі ці команди зіграли між собою з рахунком 4:1 - перемога "Шахтаря".

Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика