Дві "жовті" зони, ще одна на черзі. МОЗ оновив карантинний розподіл

Дві "жовті" зони, ще одна на черзі. МОЗ оновив карантинний розподіл

Дві "жовті" зони, ще одна на черзі. МОЗ оновив карантинний розподіл
УНІАН

Міністерство охорони здоров'я віднесло до "жовтої" карантинної зони Івано-Франківську область, яка тривалий час була "червоною". Також до "жовтої" зони з 11 квітня потрапить Закарпатська область.

Про це свідчать оновлені дані МОЗ.

Так, станом на 10 квітня у "червоній" зоні карантину перебувають 12 регіонів країни: Київ, а також Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області. При цьому Івано-Франківщину виключили з переліку "червоних" та включили до "жовтої" зони, де також перебуває Херсонська область. Решта регіонів віднесені до "помаранчевої" зони.

Водночас міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов повідомив, що на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення виключити Закарпатську область з "червоної" зони карантину.

"Державна комісія вирішила скасувати: з 00 години 00 хвилин 11 квітня "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області, та застосувати на території Закарпатської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для "жовтий" рівня епідемічної небезпеки", — повідомив Немчінов.

Що відомо

  • 9 квітня Держкомісія з питань ТЕБ та НС вирішила скасувати на Івано-Франківщині карантинні обмеження червоної зони.
  • Станом на ранок 10 квітня в Україні підтвердили 17 463 нових випадків інфікування COVID-19, що на 2 213 випадків менше, ніж за попередню добу.
  • 65% українців підтримують введення жорстких карантинних обмежень у разі збільшення захворюваності на COVID-19

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок