В Угорщині після протестів на місяць відклали відкриття шкіл

В Угорщині після протестів на місяць відклали відкриття шкіл

В Угорщині після протестів на місяць відклали відкриття шкіл
. Прапор Угорщини. Фото: УНІАН

Угорщина планує відкрити середні школи 10 травня, тобто на три тижні пізніше, ніж планувалося. Це сталося після хвилі протестів проти відкриття навчальних закладів через складну епідеміологічну ситуацію в країні.

Про це заявив прем'єр-міністр країни Віктор Орбан.

За його словами, учні середньої школи будуть здавати тільки письмові іспити. Докладні правила влада обіцяє оприлюднити пізніше. Орбан також висловив сподівання, що до 19 квітня 3,5 мільйона з 10 мільйонів жителів Угорщини отримають принаймні одну дозу вакцини проти коронавірусу, що дозволить ще більше послабити карантинні обмеження.

Раніше прем'єр Угорщини заявив, що в країні з 7 квітня знову відкриються магазини та відновить роботу сфера обслуговування. Причиною цього рішення стало те, що в країні вакциновано від коронавірусу понад чверть населення — 2,5 мільйона громадян. Водночас Орбан повідомив, що епідеміологічні заходи в країні будуть продовжені та закликав громадян їх дотримуватися.

Що відомо

  • У листопаді 2020 року уряд Угорщини вирішив закрити школи, університети та ресторани, а також запровадив нічну комендантську годину.
  • У квітні 2021 року президент Чехії відправив у відставку міністра охорони здоров'я Яна Блатни після того, як він відмовився сертифікувати російську вакцину проти COVID-19 окремо від ЄС.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок