Визначилися усі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з гандболу

Визначилися усі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з гандболу "Барселона"

Кілька дебютанті та чинні переможці турніру.

Перша стадія плей-оф гандбольної Ліги чемпіонів завершилася - визначилися усі вісім учасників чвертьфіналу турніру. На цій стадії з Ліги чемпіонів вилетів представник України, запорізький "Мотор"

Дуель "Мотора" та "Мешков Брест" була однією з найрівніших в 1/8 фіналу - різниця усього в п'ять м'ячів. Ще більш рівними по рахунку виявилися матчі "Нанта" та "Віве Кельце" - +2 для французів. А данський "Ольборг" за виїзними м'ячами пройшов "Порту".

Результати матчів 1/8 фіналу

• "Нант" (Франція) - "Віве Кельце" (Польща) 58:56 (24:25, 34:31)
  • "Вардар 1961" (Македонія) - "Веспрем" (Угорщина) 57:80 (27:41, 30:39)
  • "Пік Сегед" (Угорщина) - "Кіль" (Німечина) 56:66 (28:33, 28:33)
  • "Цельє" (Словенія) - ПСЖ (Франція) 47:68 (24:37, 23:31)
  • "Мотор" (Україна) - "Мешков Брест" (Білорусь) 55:60 (32:30, 23:30)
  • "Ельверум" (Норвегія) - "Барселона" (Іспанія) 44;76 (25:37, 19:39)
  • "Порту" (Португалія) - "Ольборг" (Данія) 56:56 (32:29, 24:27)
  • "Загреб" (Хорватія) - "Фленсбург-Хандевітт" (Німеччина) -:+

Один з матчів не відбувся - "Загреб" через коронавірус отримав дві технічні поразки, відповідно німецький "Фленсбург-Хандевітт" напряму пройшов до чвертьфіналу.

Із групи, у якій виступав "Мотор", у чвертьфінал вийшли п'ять команд - вилеліти "Мотор", "Загреб" та "Цельє".

Пари 1/4 фіналу гандбольної Ліги чемпіонів

• "Нант" (Франція) - "Веспрем" (Угорщина)
  • "Кіль" (Німеччина) - ПСЖ (Франція)
  • "Мешков Брест" (Білорусь) - "Барселона" (Іспанія)
  • "Ольборг" (Данія) - "Фленсбург-Хандевітт" (Німеччина)

Найбільше представництво у чвертьфіналах мають Франція та Німеччина - по дві команди.

Для "Ольборга" та "Мешков Брест" - це перший в історії вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

• "Мешков Брест" уперше в історії вийшов в чвертьфінал гандбольної Ліги чемпіонів.
  • Чинним переможцем турніру є "Кіль", який у фіналі сезону-2019/20 здолав "Барселону" (33:28).
  • Лише три команди, що вийшли у чвертьфінал, мають досвід перемоги в Лізі чемпіонів. Крім "Кіля", в турнірі перемагали "Барселона" (востаннє - в сезоні-2014/15) та "Фленсбург-Хандевітт" (сезон-2013/14).
  • Матчі чвертьфіналу гандбольної Ліги чемпіонів відбудуться 12 та 19 травня.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс