"Мотор" вилетів з гандбольної Ліги чемпіонів після поразки в 1/8 фіналу

"Мотор" вилетів з гандбольної Ліги чемпіонів після поразки в 1/8 фіналу ГК "Мотор"

Український клуб не втримав перевагу у матчі-відповіді.

"Мотор" перед матчем-відповіддю 1/8 фіналу проти "Мешков Бреста" підходив з перевагою у дві м'ячі над білоруською командою - 32:30. Для виходу в чвертьфінал міг дозволити собі максимум поразку із мінімальним рахунком.

Востаннє, коли "Мотор" грав у Білорусі проти "Мешков Бреста", запоріжці зазнали поразки із різницею у п'ять голі. У матчі-відповіді чинний чемпіон України програв із ще більшим рахунком.

"Мешков Брест" із перших хвилин захопив перевагу у матчі. Поступово різниця у рахунку між командами почала збільшуватися: якщо у стартові 10 хвилин білоруси переважали лише на три голи "Мотор", то до 25-й вона вже складала +10 - 15:5.

В останню п'ятихвилинку "Мотор" відіграв два м'ячи у "Мешков Бреста", проте пішов на перерву із відставанням у вісім голів. Запоріжцям треба було перемагати із різницею +7 у другому таймі, щоб забезпечити собі вихід у чвертьфінал.

Однак після перерви ситуація для "Мотора" не покращилася. "Мешков Брест" продовжив утримувати перевагу і навіть намагатися її збільшувати.

У другому таймі команди в основному обмінювалися результативними атаками. До середини другої половини зустрічі перевага білоруської команди складала 10 голів.

"Мотор" спробував відіграти відставання, і частково запоріжцям це вдалося. За 10 хвилин перевага "Мешков Бреста" скоротилася до 6 голів, однак господарі майданчика продовжували контролювати хід поєдинку.

Другий тайм "Мотор" закінчив із результатом 15:14. У підсумку запоріжці програли матч із різницею у 7 м'ячів.

Поразка "Мотора" у другому матчі означає для команди виліт з Ліги чемпіонів. "Мешков Брест" проходить до чвертьфіналу, у якому зустрінеться з "Барселоною".