Британці розповіли, кого хочуть бачити наступним монархом

Британці розповіли, кого хочуть бачити наступним монархом

Британці розповіли, кого хочуть бачити наступним монархом
АР

Більшість підданих Великої Британії хочуть, щоб наступним королем став принц Вільям, а не його батько і старший син королеви Єлизавети принц Чарльз.

Під час опитування компанії, що вивчає людську поведінку DeltapollОпитування проводилося з 31 березня по 1 квітня. У ньому взяли участь близько 1,5 тис. осіб учасникам поставили запитання "Коли королева залишить трон, якби ви могли обрати когось із наведеного нижче списку на роль монарха, хто це був би?". У результаті 41% опитаних обрав би принца Вільяма, 22% — сина королеви принца Чарльза, а а 14% виступили за те, щоб "у Великій Британії більше не було монархії", передає Mirror.

Ще 8% учасників хочуть бачити на престолі принца Гаррі, 5% - принцесу Анну, 2% - принца Ендрю, 1% - принца Едварда.

При цьому, 41% респондентів також зазначили, що Єлизавета ІІ має залишатися королевою до своєї смерті, 27% вважають, що королева має скласти повноваження в майбутньому, якщо "не буде при доброму здоров'ї", а 21% респондентів переконаний, що навіть при доброму здоров'ї чинна королева має відректися від престолу.

Що відомо

  • Онука королеви Великої Британії Єлизавети ІІ Зара Тіндалл та її чоловік Майк Тіндалл, який є ексгравцем у регбі, оголосили про народження сина, якого назвали Лукас Філіп Тіндалл. Хлопчик зайняв 22 місце у черзі на престол.
  • Принц Вільям заявив, що члени британської королівської родини "не є расистами". Ці слова герцога Кембриджського стали відповіддю на інтерв'ю герцога та герцогині Сассекських, під час якого Меган Маркл розповіла, що у королівській родині обговорювали колір шкіри їхньої майбутньої дитини.
  • Букінгемський палац опублікував офіційну реакцію на заяви, як зробили герцог та герцогиня Сассекські під час інтерв'ю Опрі Вінфрі, в якій висловили занепокоєння звинувачення у расизмі.
  • Раніше королева Великої Британії Єлизавета II відмовилася підписати заздалегідь підготовлену Букінгемським палацом заяву, яке, за сподіваннями офіційних осіб, мало знизити напругу від заяв герцога та герцогині Сассекських.
  • Герцогиня Сассекська Меган Маркл та британський принц Гаррі оголосили, що чекають на другу дитину.
  • Американська акторка Меган Маркл та принц Гаррі, герцог Сассекський одружились у травні 2018 року. Їх первісток – Арчі Маунтбеттен-Віндзор, народився 6 травня 2019 року.
  • Згодом вони оголосили про намір скласти основні обов’язки, пов’язані з королівською сім'єю Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. 18 січня стало відомо, що вони більше не використовуватимуть свій королівський титул і не отримуватимуть фінансування на виконання королівських обов'язків.
  • Від 31 березня подружжя припинило виконувати обов'язки членів королівської родини.
На початок