Міносвіти оголосило новий конкурс на посаду президента "Могилянки"

Міносвіти оголосило новий конкурс на посаду президента "Могилянки"

Міносвіти оголосило новий конкурс на посаду президента "Могилянки"
Вікіпедія

Міністерство освіти і науки оголосило про проведення ще одного конкурсу на зайняття посади президента Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Про це повідомляє пресслужба МОН.

"У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років", – йдеться у повідомленні.

Термін подання заяв складає два місяці з дня опублікування оголошення на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України. Таким чином, він добігає кінця 6 червня 2021 року.

Охочі взяти участь у конкурсі мають подати наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі на ім’я засновника, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України "Про вищу освіту";
 • особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3х4 сантиметри;
 • автобіографію;
 • копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;
 • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
 • довідку про наявність або відсутність судимості;
 • витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
 • копію паспорта, засвідчену претендентом;
 • копію трудової книжки та/або інші документи, які підтверджують стаж роботи;
 • письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
 • копію посвідчення щодо вільного володіння державною мовою отриманого до 25 вересня 2019 року або документи державного зразка про середню/вищу освіту, в яких зазначено про вивчення предмету/дисципліни, що підтверджують знання української мови;
 • засвідчену копію довідки про результати перевірки, видану органом, в якому така перевірка проводилася, або письмову заяву на ім’я засновника, в якій повідомляється, що до претендента не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 закону України "Про очищення влади", за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 “Деякі питання реалізації Закону України "Про очищення влади" (Офіційний вісник України, 2014 р., № 85, ст. 2412), та згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно претендента відповідно до зазначеного закону.

Копії документів, які подають претенденти та претендентки на посаду (окрім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем їхньої роботи засновником або нотаріально. Документи слід надсилати на адресу: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ-135, 01135.

25 березня 2021 року відбувся другий тур виборів на посаду президента НаУКМА, за результатами якого жоден з кандидатів не набрав понад половини голосів виборців, що взяли участь у голосуванні. За кандидата юридичних наук, доцента Дениса Азарова проголосувало 156 осіб (40.7%); за декана факультету економічних наук НаУКМА Олександру Гуменну проголосувало 176 осіб (46%).

Що відомо

Минулого року "Могилянка" оголосила, що проводить додатковий набір білоруських студентів, яких переслідує режим Лукашенка.

Колишній народний депутат від "Партії регіонів" Максим Луцький переміг на виборах ректора до київського Національного авіаційного університету.

Обраний ректор КНУ Шевченка Бугров назвав три перші кроки на посаді.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Категорії
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди