Сумські радіоорієнтувальники посіли друге місце на чемпіонаті України

Сумські радіоорієнтувальники посіли друге місце на чемпіонаті України Фото — команди сумських радіоорієнтувальників

Сумські радіоорієнтувальники виступили на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації. Він відбувся у Вінниці з 1 по 4 квітня.

Участь у чемпіонаті взяли близько 150-ти спортсменів. Сумщину представила команда з 22 учасників.

У чотирьох видах програми — спринті, класиці 3,5 МГц та 144 МГц й радіо орієнтуванні – сумчани здобули 14 золотих, 13 срібних та чотири бронзові медалі.

У загальнокомандному заліку команда області посіла друге місце. Уперед сумчани пропустили лише команду з Києва і залишили позаду збірну команду господарів: команду Вінницької області.

• Сумські баскетболісти перемогли команду з Дніпра у матчах чемпіонату України.
  • Три команди Сумщини святкували перемоги в аматорському чемпіонаті України з футболу.
  • Визначився переможець "Фіналу чотирьох" кубка України з футзалу, який відбувся у Сумах.
  • Чемпіонат України з гандболу: сумчани зіграли з командами з Броварів.
  • У Сумах відбудеться чемпіонат України з футзалу серед команд закладів вищої освіти.
  • “Сумчанка” провела товариський матч перед турніром з хокею на траві у Білорусі.
  • Сумчани зіграли матчі чемпіонату України з баскетболу у Миколаєві.