Сумські баскетболісти перемогли команду з Дніпра у матчах чемпіонату України

Сумські баскетболісти перемогли команду з Дніпра у матчах чемпіонату України БК "СумДУ"

Баскетбольний клуб "СумДУ" зіграв матчі з "Інваспортом" з Дніпра. Матчі чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд вищої ліги відбулися 3 та 4 квітня у спортивній залі Сумського державного університету.

3 квітня суперники не виявили сильнішого у першій чверті матчу – 22:22. Наступні три, і матч в цілому виграли сумчани: 21:18, 39:19 та 24:16 і 106:75 — на користь команди "політеху".

4 квітня сумчани перемоги і в другому матчі туру. Цього разу вони виграли перші три чверті матчу (16:13 та двічі по 30:1;), віддали останню (16:28) і святкували перемогу з рахунком 92:69. Після цього матчу сумчани завершили регулярний чемпіонат. У першій групі вони посідають четверте місце.

• Три команди Сумщини святкували перемоги в аматорському чемпіонаті України з футболу.
  • Визначився переможець "Фіналу чотирьох" кубка України з футзалу, який відбувся у Сумах.
  • Чемпіонат України з гандболу: сумчани зіграли з командами з Броварів.
  • У Сумах відбудеться чемпіонат України з футзалу серед команд закладів вищої освіти.
  • “Сумчанка” провела товариський матч перед турніром з хокею на траві у Білорусі.
  • Сумчани зіграли матчі чемпіонату України з баскетболу у Миколаєві.