Баскетбольний клуб "Тернопіль" на виїзді здобув перемогу

Баскетбольний клуб "Тернопіль" на виїзді здобув перемогу ФБУ

Баскетбольна команда "Харківські Соколи" вдома програла БК "Тернопіль". Гра завершилась з рахунком 71:76. Про це повідомив головний тренер БК "Тернопіль" Дмитро Забірченко.

У першому періоді харків’яни перемогли з рахунком 16:13. Друга чверть завершилась перемогою тернополян із рахунком 17:18. В третьому періоді перемогли "Харківські Соколи" – 25:21. У четвертій чверті – 13:24.

Баскетбольний клуб "Тернопіль" на виїзді здобув перемогуФБУ

Команда Дмитра Забірченка вчетверте в сезоні перемогла "Харківських Соколів". Це 32 поєдинок тернополян у цьому сезоні Суперліги. Харків’яни зіграли на три поєдинки менше.

За підсумками матчів баскетбольний клуб "Тернопіль" на третьому місці у турнірній таблиці з 21 перемогою і 11 поразками.

БК "Харківські Соколи" на 10 місці. У команди з Харкова 7 перемог та 22 поразки.

Наступний матч тернополяни зіграють на виїзді 7 квітня з київським "Будівельником".

• БК "Тернопіль" переграв команду з Одеси і здобув двадцяту перемогу в сезоні.