Норвезького стрибуна з трампліну вивели зі штучної коми після падіння на етапі Кубка світу

Норвезького стрибуна з трампліну вивели зі штучної коми після падіння на етапі Кубка світу

Норвезького стрибуна з трампліну вивели зі штучної коми після падіння на етапі Кубка світу AP

Спортсмен із Норвегії вже прокинувся та встиг поспілкуватися з рідними та тренером.

Норвезького стрибуна з трампліну Данієля-Андре Танде вивели зі штучної коми після падіння на останньому етапі Кубка світу. Про це повідомляє beIN Sports.

Танде припустився помилки при виконанні стрибка у розминці на останньому етапі Кубка світу сезону-2020/21 у словенській Планиці. Під час стрибка він втратив контроль над лівою ногою, після чого упав на схил на швидкості 100 км/год.

Читайте також: Норвезький стрибун з трампліна впав на швидкості 100 км/год. Його ввели у кому, та стан стабільний

Сім'я спортсмена повідомила, що лікарі вивели Танде зі стану штучної коми. У комі норвежець перебував три дні, однак вже прокинувся та навіть спілкувався із рідними.

Крім розмови зі сім'єю, стрибун з трампліну також спілікувався із тренером збірної Норвегії Александрем Штоклем. За його словами, Танде натякнув йому, що планує після одужання повернутися до виступів.

"Данієль не може вийти на змагання завтра, його тіло знаходиться не в тому стані. Хоча коли я з ним говорив, він почував себе добре, враховуючи обставини. Перше, що він мені сказав, було: "Ти від мене так легко не позбудешся". Це був старий-добрий Данієль".

Водночас, тренер зазначив, що Танде не хоче переглядати момент із падінням і не планує цього робити в майбутньому.

"Ми не говорили про стрибки, лише про те, як він себе почуває. Дуже радий бачити та чути, що він прокинувся і з ним все гаразд".

Сезон-2021/22 для стрибунів з трампліну розпочинається 20-21 листопада в Новому Тагілі. А в лютому 2022 року спортсмени візьмуть участь на зимових Олімпійських Іграх у Пекіні.

Хто такий Даніель-Андре Танде

  • Олімпійський чемпіон-2018 у командних змаганнях.
  • 4-разовий чемпіон світу з польотів на лижах, 7-разовий переможець етапів Кубка світу зі стрибків на лижах.
  • У сезонах-2016/17 та 2017/18 посідав третє місце у загальному заліку Кубка світу.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт