Реконструкція "Дитячого світу" на паузі – власник оголосив архітектурний конкурс

Реконструкція "Дитячого світу" на паузі – власник оголосив архітектурний конкурс

Реконструкція "Дитячого світу" на паузі – власник оголосив архітектурний конкурс
Фейсбук-сторінка Євгенії Кулеби

Яскрава реконструкція "Дитячого світу" на паузі — власник оголосив архітектурний конкурс, а архітектор будівлі Володимир Залуцький розробив альтернативний проєкт зі збереженням фасаду.

Скандал навколо "Дитячого світу" розпочався минулого тижня, коли з'ясувалося, що власник вирішив радикально змінити фасад будівлі у стилі радянського модернізму та замінити металеві елементи на яскраві різнокольорові панелі.

Проти реконструкції виступили як архітектори і громадські діячі, так і звичайні кияни.

Сьогодні стало відомо, що реконструкція "Дитячого світу" на паузі. Про це повідомила засновниця та керівниця громадської організації "Місто-сад", громадська діячка, лідерка київської команди партії "Слуга народу" Євгенія Кулеба.

Представник Edelburg Development Олександр Кумейко розповів про це під час зустрічі у Clubhouse "Питаннячка Києва", яку Євгенія щосуботи проводить разом з Ксенією Семеновою.

"Налаштований конструктивно, хочуть проводити архітектурний конкурс. Трішки плутаються в тому, що це за тендер — нова будівля, чи реконструкція існуючої. Але це вже не так важливо", - написала на своїй сторінці Євгенія Кулеба.

Вона підкреслила, що наявний фасад фантастичний і перебуває в ідеальному стані, а експертне середовище налаштоване рішуче.

Архітектор будівлі 1987 року Володимир Залуцький разом з групою колег вже розробив альтернативну пропозицію розвитку простору зі збереженням фасаду і презентує її у вівторок, 30 березня, о 16:00 в Українському кризовому медіацентрі.

Вибір редакції

На початок