Ділліан Вайт - Алєксандр Повєткін: відео нокауту

Ділліан Вайт - Алєксандр Повєткін: відео нокауту

Ділліан Вайт - Алєксандр Повєткін: відео нокауту Matchroom Boxing

Як британець росіянина побив.

Обидва поєдинки Вайт - Повєткін завершилися достроково. Якщо в першому бою перемогу здобув росіянин завдяки нокауту в п'ятому раунді, то у реванші - нокаутом у четвертому раунді тріумфував британець.

Нокаут від Вайта проти Повєткіна - одна з головних окрас бою, який тривав менше 12 хвилин. Упродовж цього часу Ділліан контролював ситуацію в рингу, був значно активнішим та більше атакував. Атака, яка закінчилася нокаутом, - логічний підсумок цього поєдинку.

Читайте також: Ділліан Вайт взяв реванш у Алєксандра Повєткіна потужним нокаутом у четвертому раунді

Вайт - Повєткін: відео нокауту

Нокаут Вайт - Повєткін трапився наприкінці четвертого раунду. Ділліан спершу відправив росіянина на канату серію з двох ударів, але той піднявся назад. Тоді ще одна серія - Повєткін захитався, після чого лівий хук і нокаут.

Відео нокауту Вайт - Повєткін показую усю тривалість атаки британця: він першої серії до останнього удару. Інший ракурс на нокаут бою Ділліан Вайт - Алєксандр Повєткін:

Це третя поразка в кар'єрі Повєткіна - раніше він програвав тільки Володимиру Кличку та Ентоні Джошуа.

Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт