Ділліан Вайт взяв реванш у Алєксандра Повєткіна потужним нокаутом у четвертому раунді

Ділліан Вайт взяв реванш у Алєксандра Повєткіна потужним нокаутом у четвертому раунді

Ділліан Вайт взяв реванш у Алєксандра Повєткіна потужним нокаутом у четвертому раунді
Matchroom Boxing

Британець розбив суперника.

Бій між Ділліаном Вайтом та Алєксандром Повєткіним - це реванш після їх серпневого поєдинку, який достатньо несподівано виграв росіянин. Тоді Вайт домінував у рингу в перших раундах, але Повєткін відправив його у нокаут в п'ятому раунді.

У реванші кінцівка видалася іншою - Ділліан ще швидше закінчив бій, нокаутувавши суперника в четвертій 3-хвилинці.

Упродовж усієї підготовки до бою британець неодноразово акцентував увагу на бажанні відправити суперника в нокаут. Він вважав, що результат першого поєдинку - випадковість, яку потрібно виправити.

Перші раунди цього реваншу проходили під контролем Вайта, хоча Повєткін намагався агресивно відповідати. Інколи контратакувальні удари проходили в британця, як наприклад цей у третьому раунді.

А уже в четвертому раунді бій було досткрово завершено. Ділліан Вайт влучив серією ударів по росіянину, той захитався, але ще якось тримався на ногах. Але британець не зупинився - він добив лівим хуком і відправив Повєткіна в глибокий нокаут.

"Я лише сумую, що не завершив бій у першому раунді. Я не повинен був програти той перший бій, був злий на себе, бо зробив дурні помилки і заплатив за них, - заявив Вайт після бою і додав: - Я й досі вірю, що можу бути чемпіоном світу. У мене є сила, якою можу здолати будь-кого".

На кону цього бою був титул тимчасового чемпіона WBC у суперважкій вазі - його повернув собі Ділліан Вайт. Для британця - це перша перемога з грудня 2019 року. Якби він програв і в реванші, його кар'єра як елітного боксера та претендента на звання чемпіона світу могла б бути завершена.

Алєксандр Повєткін програв третій бій у своїй кар'єрі. 41-річний росіянин раніше поступався тільки Володимиру Кличку та Ентоні Джошуа. За словами промоутера росіянина, він наполягатиме на завершенні кар'єри Повєткіна.

Суперважка вага. Бій за титул тимчасового чемпіона WBC

Ділліан Вайт (28-2, 19 KO) - Алєксандр Повєткін (36-3-1, 25 KO)

Результат: перемога Вайта нокаутом у четвертому раунді

Вайт - Повєткін: статистика (до моменту зупинки)

  • Усього ударів: Вайт - 57 (132), Повєткін - 8 (72)
  • Джеби: Вайт - 27 (71), Повєткін - 2 (20)
  • Силові удари: Вайт - 30 (60), Повєткін - 6 (52)
На початок